rulven

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi un atbildes
Vai ir iespējams visu sākt no jauna? Kā?

Bībele ļoti skaidri māca, ka Dievs var it visas lietas padarīt atkal jaunas un  no jauna  mūsu dzīvē.


Lūdzu izlasiet šo fragmentu uzmanīgi:


 „Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.”  (2 Korintiešiem 5:17)

(vairāk…)

Lasīt tālāk →
Kas ir Jēzus Kristus?

Jēzus Kristus ir Dieva dēls, kurš nāca uz šīs zemes lai mūs atkal savienotu ar Dievu, nomirstot, lai izglābtu pasauli no grēka.

Lasīt tālāk →
Kādēļ vispār pastāv dzīve?

Šis jautājums ir tas pats, kas jautāt: „Kādēļ mēs esam šeit?” Šis ir jautājums, kas nomocījis un izaicinājis cilvēci jau paaudzēm. Vai vispār eksistē tāda pareizā un galīgā atbilde uz šo jautājumu, vai tomēr katram pašam priekš sevis vajadzētu atbildēt uz šo jautājumu, kādēļ dzīve vispār pastāv?

(vairāk…)

Lasīt tālāk →
Kāds ir kristīgas dzīves mērķis?

 

Kristīgā dzīve ir par attiecībām, nevis reliģiju vai reliģisko darbību. Kopš pirmā cilvēka sacelšanās pret Dievu, cilvēks zaudēja divas lietas – viņš zaudēja attiecības ar Dievu un viņš zaudēja savas eksistences mērķi.

  (vairāk…)

Lasīt tālāk →
Kā man zināt vai es esmu pareizajā draudzē vai sektā?

Draudze-tā ir no pasaules atdalīta tauta priekš Dievišķa mērķa. Draudze-tas ir organisms, bet ne organizācija. Tas nozīmē, ka īstā draudzē ir dzīvas attiecības ar Jēzu, kurš ir draudzes galva, kā arī ar visiem pārējiem draudzes locekļiem. (vairāk…)

Lasīt tālāk →
Kā man izvēlēties, kura baznīca tieši man būtu tā īstā un pareizā?

Es ticu, ka Dievs ir, un vēlētos iet uz kādu no baznīcām, bet, tā kā pastāv gan tradicionālās konfesijas, gan dažādas jaunās draudzes un kustības, kā man saprast un izvēlēties, kura tieši man būtu tā īstā un pareizā?
Mēģināšu atbildēt uz jūsu jautājumu, kuru tik bieži uzdod cilvēki. (vairāk…)

Lasīt Tālāk →
ĀTRĀ LŪGŠANU PALĪDZĪBA!