rulven

Kā nopelnīt naudu?

Jūl 5 2015

Kas ir nauda?

Nauda – tas ir viss vērtīgais, kas atrodas jūsu rīcībā. Gudrība, laiks, zināšanas, informācija, prasmes un spējas,- tas viss ir vērtība, kuru var pārvērst naudā. Ja jūs gudri lietosiet jums doto laiku, tad tas noteikti bagātinās jūsu dzīvi.

Pārvaldīt zināšanas un mācēt risināt problēmas – tā ir vērtība, kuru var pārvērst naudā. Cilvēku pieņem darbā nevis tāpēc, ka viņš ir skaists, bet tāpēc, ka viņš var risināt kaut kādas problēmas. Nauda – tas ir ekvivalents tai vērtībai, kura ir jūsu iekšienē. Ja jūs varēsiet risināt problēmas, tad agri vai vēlu jūs iegūsiet naudas apbalvojumu. Ārsts risina problēmas ar veselību, un par to saņem naudu.

Dievs katram cilvēkam ir devis kādas unikālas dāvanas un talantus. Mūsu atbildība ir tajā, lai atklātu šos talantus un pārvērstu tos kādā konkrētu problēmu risinājumā. Dēļ tā, mums ir jāstrādā pie sevis. Bez piepūles un slinkojot, cilvēka dzīvē noteikti būs nabadzība. Bībelē ir teikts, ka gauso, slinko rokas kļūst nabadzīgas (Salamana pamācības 10:4; 21:17).

Dievs ir salicis Savas bagātības pa visu zemi – jūrā, mežā, zemē, iekšā cilvēkos, – visur. Sākumā ir svarīgi atklāt, bet pēc tam attīstīt to, kas ir jūsos iekšā, nevis uzreiz skriet pēc naudas. Dzīves pieredze – tā ir mana bagātība. Zināšanas – tā ir mana bagātība. Daudzi cilvēki ir piedzīvojuši biznesā bankrotu, bet neskatoties uz to, pēc laika ir pacēlušies un sasnieguši vēl lielāku veiksmi. Tas kļuva iespējams pateicoties tam, ka viņu bagātība bija viņos iekšā. Šie cilvēki ieguva pieredzi, attīstīja savas dāvanas un talantus, nepagura un neapjuka problēmu laikā, – un rezultātā tas viss viņus aizveda pie veiksmes.

Bībelē ir stāsts par to, kā mācekļi atnāca pie Jēzus un teica, ka viņiem ir vajadzīga nauda, lai samaksātu nodokļus. Viņi zināja, ka Jēzus it visā bija bagāts. Uz to Jēzus atbildēja Pēterim, lai viņš iet un noķer zivi, kurā atradīsies tas, kas viņam ir vajadzīgs. Jēzus sūtīja tieši Pēteri noķert zivi, kurš bija profesionāls zvejnieks. Atcerieties, ka Dievs lietos to, ko jūs protat, jūsu prasmes un spējas, un caur to Viņš jums dos to, ko jūs meklējat. Strādājiet, mācieties, attīstieties, iegūstiet jaunas prasmes un spējas, un jūs nezināsiet, kas ir vajadzības. Pēteris noķēra zivi, kuras mutē viņš atrada naudu.


ĀTRĀ LŪGŠANU PALĪDZĪBA!