rulven

Kā nopelnīt naudu?

Jūl 5 2015

Elīsa teica sievietei: „Ej!” – tas bija norādījums uz aktīvu darbību. Ja mēs gaidām brīnumu no Dieva, tad mēs nevaram nedarboties. Bezdarbībatas ir slinkums. Kas mīl gulēt, tas āti kļūs nabags (Salamana pamācības 20:13).  Ir jāiet un jārīkojas, ir jāstrādā ar to, kas jums pieder. Atcerieties, ka daudzu problēmu risinājumi, jau ir iekšā jūsu mājās. Jūsu māja – tā ir jūsu ietekmes sfēra. Jūsu nams – tas esat jūs pats. Jūsu iekšienē jau ir tas, kas jūs aizvedīs pie brīnuma, – tikai ir jāiet un jārīkojas.

Tālāk pravietis teica, lai sieviete aizņēmās traukus no saviem kaimiņiem. Atcerieties, ka, lai iegūtu bagātību, jums ir jāprot veidot pareizas attiecības ar cilvēkiem.  Jūs nekad nevarēsiet kļūt patiesi veiksmīgs cilvēks bez citiem cilvēkiem. Tieši tāpēc, katram no mums ir vajadzīgi cilvēki, vajadzīgs atbalsts un palīdzība no cilvēku puses. Daudzi cilvēki šodien kļūst nabagi vai bankrotē, tikai tāpēc, ka neprot veidot attiecības ar cilvēkiem vai vienkārši izmanto cilvēkus. Atcerieties, ka cilvēku izmantošana – tas ir ceļš, kas ieved nabadzībā. Cilvēki nav jāizmanto, bet ir jāmīl un jākalpo viņiem. Cilvēki nav jāizmanto, bet ir jāpalīdz viņiem problēmu risināšanā. Ja jūs mīlēsiet cilvēkus, tad arī cilvēki palīdzēs jums pacelties tajos augstumos, kurus Dievs jums ir sagatavojis.

Ja šī sieviete būtu sliktās attiecībās ar kaimiņiem, tad diez vai viņai izdotos aizņemties traukus. Bet mēs lasām, ka viņai izdevās dabūt no kaimiņiem daudz traukus. Ir jāmācās veidot attiecības ar cilvēkiem un jāprot pareizi runāt ar viņiem.

Tālāk Dieva pravietis teica, lai sieviete aizver aiz sevis un aiz saviem dēliem durvis. Tas nozīmēja to, ka viņa nedrīkstēja atrauties, bet viņai bija jāsakoncentrējas uz mērķi no Dieva. Lai iegūtu bagātību, mums ir jābūt mērķtiecīgiem.

Tālāk pravietis teica sievietei, lai viņa sāk strādāt – piepildīt traukus ar eļļu. Atcerieties, ka Dievs apbalvo tos, kuri strādā, un ka darbā ir peļņa, bet slinkumā – zaudējumi un trūkums (Salamana pamācības 14:23).  Darbs – tā ir svētība.

Pēc tam, kad sieviete izdarīja visu, ko viņai teica pravietis, viņa sāka pārdot ar eļļu piepildītos traukus.  Ļoti svarīgi ir attīstīt sevī prasmi, lai pareizi pārdotu to, kas jums pieder. To, ko jūs nesat sevī, ir jāprot interesanti prezentēt. Svarīgi ir prezentēt to, kas kļūs par risinājumu cilvēku vajadzībām, nevis piedāvāt to, kas pagadās. Dzīvē darbojas likums bumeranga likums – iesēji slikto, pļausi slikto; iesēji labo – pļausi labo. Tāpēc pārliecinieties par to, lai tas, ko jūs pārdodat, nebūtu slikts.

Kas ir jāzina un jādara, lai nopelnītu naudu?

1.      Nauda – tā ir balva par sniegtajiem pakalpojumiem.
2.      Iemācieties kalpot.

Kalpošanai ir vairums priekšrocību. Mēs paši pieaugam, kad kalpojam citiem izmantojot savas zināšanas, dāvanas, talantus. Par kalpošanu ir balva. Bet, lai kalpotu, iesākumā ir jānosaka, ar ko jūs varat palīdzēt un uzlabot citu cilvēku dzīvi. Vēl bez tā, ir pastāvīgi ir jāpieslīpē un jāpieaug savās zināšanās, prasmēs un iemaņās.     


ĀTRĀ LŪGŠANU PALĪDZĪBA!