Laba pārvaldnieka privilēģijas un atbildība. 6.daļa. Finanšu pārvaldīšana no Dieva perspektīvas

4)      Svarīgi ir saprast, ka jums esošās finanses un manta vai īpašums – tā ir uzticības zīme no Dieva.

Plānojot savas finanses vienmēr atcerieties, ka jums pieder Dieva uzticēts resurss. Saprotot to, mēs nedrīkstam to izmantot savām iegribām, bet tā, kā to vēlas Dievs.

5)      Ir svarīgi saprast, ka upuris – tā ir apslēpta svētība.

Dievs priekš dodoša cilvēka ir apslēpis svētības. Katrā problēmā slēpjas risinājums, katrā upurī – svētība. Kāds, redzot problēmu, bēg, bet kāds risina šo problēmu un caur to iemanto svētības.Stāsts par atraitni, kura pabaroja pravieti Eliju, ir spilgta ilustrācija tam, ka upuris piepilda cilvēka dzīvi ar svētībām. Pagatavojot no pēdējiem miltiem un eļļas plāceni un atdodot to Dieva pravietim, šī sieviete pieslēdzās neizsīkstošajam Dieva svētību kanālam.Ja jūs lūdzat Dievam par to, lai Viņš svēta jūs ar finansēm, tad sāciet ziedot, sāciet kalpot un palīdzēt citiem, un tad svētības piepildīs jūsu dzīvi.

6)      Mūsu garīgā dzīve un sirds stāvoklis tiek pārbaudīts caur mūsu attieksmi pret finansēm.

Kā lai zina, ka cilvēks ir sasniedzis garīgo briedumu Dievā? Viens no veidiem – caur viņa attieksmi pret materiālajām lietām. Ja jūs būsiet gatavi atdot to, uz ko Dievs jums norādīs, tad Viņš uzticēs jums krietni vien vairāk. Ja jums būs pareiza attieksme pret finansēm un īpašumu vai mantu, tad Dievs padarīs jūs par kanālu, caur kuru izlies svētības pār daudziem cilvēkiem. Lai tas notiktu, vajag sevi ziedot Dievam. Ļaujiet Dievam padarīt jūs par Savu svētību kanālu. Pieņemiet lēmumu būt dāsnam Dieva labad, uz labiem darbiem, un neļaujiet bailēm atņemt jums šīs svētības.Turpinājumā mācītājs runāja par garīgā brieduma etapiem jautājumā, kas skar finanses. Rakstos ir teikts, ka ir garīgie bērni, jaunieši un cilvēki, kuri sasnieguši garīgo briedumu. Pie kādas garīgās kategorijas šodien piederat jūs? To var noteikt pēc cilvēka vērtību sistēmas, viņa attieksmes pret došanu, viņa motīviem utt.Garīgais bērns mīl pasauli un visu, kas ir šai pasaulē (bet Bībele saka, lai mēs nemīlam šo pasauli un to, ar ko tā piepildīta). Garīgais bērns tērē tam esošo naudu nevajadzīgām lietām, kurām nav nekādas nozīmes Dieva Valstības labā. Garīgajam bērnam ir svarīgs viņa statuss cilvēku priekšā, nevis Dieva priekšā. Bieži vien cilvēki dzīvo pāri pār saviem līdzekļiem, – lai tikai būtu vienā līmenī ar citiem, vienā līmenī ar pasauli.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.