E-grāmata “Efektīvas lūgšanas principi”

Ar lielu prieku vēlamies paziņot, ka ir tapusi mācītāja Rufusa Adžiboijes e-grāmata “Efektīvas lūgšanas principi” (grāmata – krievu val.).
Šī grāmata pavērs plašāku un dziļāku sapratni par to lūgšanu un tās spēku. Lūgšana ir liela privilēģija un svētību kanāls mums mūsu attiecībās ar Dievu.

Lasīt

E-grāmata “Vai tu dzirdi, ko runā Dievs”

Izmanto iespēju un saņem savā e-pastā e-grāmatu “Vai tu dzirdi, ko runā Dievs”.

Šajā grāmatā mācītājs Rufus Adžiboije sniedz atbildes uz šādiem jautājumiem:

> Kā dzirdēt Dieva balsi?

> Kā atšķirt Dieva balsi?

> Kādā veidā Dievs runā uz mums?

Lasīt

Mācītāja Rufusa Fraideja Adžiboijes biogrāfija

Rufuss Adžboije ir dinamisks Dieva vīrs ar apustulisku svaidījumu. Viņš ir mācītājs, bībeles skolotājs, direktors bībeles skolai ‘’Dzīvības Avots’’, vairāku grāmatu, bukletu un rakstu autors, no kuriem lielākā daļa kalpo kā milzīga svētība Dieva bērniem daudzās bijušās Padomju Savienības valstīs. Dažas Bībeles skolas izmanto viņa grāmatas kā mācību palīglīdzekļus. Apvienotie metodistu mācītāji Eirāzijā ir ieteikti lasīt mācitāja grāmatu savas turpmākās izglītības intresēs.

Lasīt

Raksts portālā TVNet par mācītāju Rufusu

Rufus dzimis vairākus tūkstošus kilometru attālumā no Latvijas un latviešiem. Audzis un skolā gājis Nigērijā, runājis un vēl prot runāt vietējā juruba valodā. Nigērijas oficiālā valoda ir angļu, tāpēc arī šo valodu mācītājs brīvi pārvalda.

Lasīt

Par Mācītāju

Rufus Adžiboije, dzimis Nigērijā, Jēzu par savu Kungu ir pieņēmis 18 gadu vecumā. Gadu pēc grēku nožēlas, viņš turpina mācības Baltkrievijas Valsts Politiskajā Akadēmijā (Minskā), kur viņam tiek piešķirts tehnisko zinātņu maģistra grāds.
Aicināts pilna laika kalpošanā Dievam, viņš pēc mācību beigšanas, kļūst par Dieva Vārda mācītāju un skolotāju.

Lasīt