Dieva pretinieki un atmodas ienaidnieki

6.10

Description

Nelielajā grāmatā “Dieva pretinieki un atmodas ienaidnieki” mēs iepazīsimies ar dažādiem iemesliem tam, kāpēc cilvēki, īpaši ticīgie, pretojas Dievam un Viņa darbiem, un tādā veidā kļūst par atmodas ienaidniekiem.

Centrālā šīs grāmatas, doma – kā mums nekļūt par atmodas ienaidniekiem un Dieva pretiniekiem. Tā iemesla dēļ mēs apskatīsim dažus Dieva pretinieku un atmodas ienaidnieku raksturojumu. Mēs arī ieraudzīsim, kas viņi ir un kā viņi darbojas, kā arī ļausim Dieva Vārdam atmaskot mūs, ja mēs apzināti vai neapzināti esam nostājušies uz šī nepareizā ceļa.

Mēs runāsim arī, kā mums uzvesties attiecībā pret atmodas pretiniekiem un ienaidniekiem. Mēs redzēsim, ka neatkarīgi no vajāšanām un nelabvēlīgiem dzīves apstākļiem, mēs ar Dieva palīdzību varam turpināt virzīties uz priekšu. Lai mēs spētu virzīties uz priekšu, mums ir jāiemācās sekot tiem priekšrakstiem, ko Tas Kungs mums atstājis. Ja mēs mīlam Dievu no visas sirds un virzamies savā aicinājumā, neskatoties uz pretestību un dzīves nebūšanām, tad Dievs izdarīs tā, ka viss notiekošais mūsu dzīvē darbosies mums par labu.

Additional information

Weight 180 g
Dimensions 15 × 24 × 1 cm
Valoda

krievu valodā

Autors

Rufuss F. Adžiboije