Dievkalpojumu pārskats

Kā pastāvīgi dzīvot apzinātā Dieva klātbūtnē? Pateicīga sirds. 2.daļa

[dropcap]M[/dropcap]ācītājs Rufus turpināja runāt par to, cik svarīgi ir dzīvot apzinātā Dieva klātbūtnē. Lai tas būtu iespējams, nepieciešams attīstīt personīgas attiecības ar Dievu un iesakņoties Viņa Vārdā. Cilvēks, kuram ir ne tikai zināšanas par Dievu un Dieva patiesību, bet ir personīgā atklāsme, noteikti garīgi pieaugs un mainīsies savā raksturā. Tāds cilvēks noteikti kalpos Dievam un palīdzēs citiem pieaugt Dieva patiesībā. Apustulim Pāvilam bija personīgā atklāsme par Evaņģēlija spēku, tāpēc viņš sludināja ar uzdrīkstēšanos, bez bailēm un kautrēšanās. Viņš teica:

Romiešiem 1:15-17 à Tādēļ arī es esmu gatavs sludināt evaņģēliju jums Romā, jo es nekaunos Kristus evaņģēlija dēļ: tas ir Dieva spēks par pestīšanu ikvienam, kas tic, jūdam visupirms un arī grieķim. Jo tajā atklājas Dieva taisnība no ticības uz ticību, kā rakstīts: no ticības taisnais dzīvos. 

Dieva patiesības atklāsme atbrīvo mūs no jebkāda veida bailēm un kautrības cilvēku priekšā, jo tieši Dieva Vārda patiesība atnes glābšanu un brīvību cilvēka dzīvē. Bet, ja mums ir netaisns dzīvesveids, – tādā veidā mēs apspiežam Dieva patiesību un neļaujam Dieva patiesībai izpausties caur mums. Pāvils raksta:

Romiešiem 1:18 à Jo Dieva dusmība no debesīm parādās pār visu cilvēku bezdievību un netaisnību, kas savā netaisnībā apslāpē patiesību. 

 

Dieva patiesības apspiešana, jebkāda nešķīstība un netaisnība izraisa Dieva dusmību. Ir lietas, kas traucē Dievam izliet Savas svētības un žēlastību cilvēku dzīvēs. Par to mēs varam lasīt nākamajā Rakstu vietā:

Romiešiem 1:19-21 à Jo, ko par Dievu var zināt, tas viņiem ir atklāts: Dievs pats viņiem to atklājis. Kopš pasaules radīšanas Viņa neredzamās īpašības, gan Viņa mūžīgais spēks, gan Viņa dievišķība, ir skaidri saredzamas Viņa darbos, tāpēc viņiem nav ar ko aizbildināties. Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies, bet savos spriedumos krituši nīcības gūstā un savā sirds neprātā iegrimuši tumsā.

Similar Posts

One Comment

  1. Kāda Dieva mīlestība! Cik ļoti tas man bija vajadzīgs! Dieva svētību Jums visiem! Velga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.