Patiesība par ūdens kristību

5.80

Apraksts

Ūdenskristības ir viena no redzamajām pavēlēm, ko nolicis Pats Kungs Jēzus Kristus. Otra, līdzīga šai, pavēle – ir Tā Kunga vakarēdiens. Šīs divas pavēles vēl tiek dēvētas arī par mūsu glābšanas simboliem, jo tās atgādina ticīgajiem par to cenu, kas tika samaksāta par viņu glābšanu, kā arī par viņu lēmuma nozīmi, sekot Jēzum.

Glābšanas simboli – ir Dieva gudrības produkti, kurus Dievs paredzējis jau no pašiem pirmsākumiem mūsu godībai.

«Bet mēs sludinām Dieva gudrību noslēpumā, apslēpto gudrību, ko Dievs paredzējis no mūžības laikiem, lai mūs celtu godā. …» (1.Kor.2:7-8)

Tieši tāda gudrība atnes slavu, bagātību, veselību. Šajā grāmatā autors ir izgaismojis ūdenskristību nozīmi un svarīgumu. Neatkarīgi no tava garīgā vecuma, šīs atklāsmes garīgi tevi atsvaidzinās, stiprinās tavu ticību un tavu garu, piedos lielāku pārliecību. Tas noteikti tuvinās tevi Dievam ar mērķi sadraudzībai un svētumam. Vai nav tiesa, svaiga informācija palīdz mums būt svaigiem? Šajā grāmatā ievietotas svaigas Dieva Gara iedvesmotas patiesības, kas palīdzēs tev palikt garīgi svaigam un atjaunotam. Neskatoties uz to, ka šī grāmata ir uzrakstīta tiem, kas tikko kā sākuši savu dzīvi Kristū, esmu pārliecināts, ka tā noderēs arī nobriedušiem kristiešiem un kalpotājiem.

Papildu informācija

Svars 140 g
Dimensijas 15 × 24 × 1 cm
Valoda

latviešu valodā, krievu valodā

Autors

Rufuss F. Adžiboije