Хождение в святости и любви к Богу и людям помогут нам меняться и преображаться в образ Иисуса Христа!

Lai pieaug žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!

Es ticu, ka vārds, kurā es dalos ar jums šai rubrikā, stiprina jūs un palīdz jums turpināt jūsu ceļojumu uz mūžīgo dzīvību.

Vakar mēs ar jums runājām par to, ka izmaiņas un pārmaiņas mūsu dzīvē iestājas tad, kad mēs kļūstam par Dieva vārda darītājiem. Kad mēs pieņemam Dieva vārda patiesību, tad mūsu dzīvē atbrīvojas Dieva žēlastība, kas palīdz mums darīt to, ko cilvēciski izdarīt nemaz nav iespējams.

Cilvēks var būt gudrs un zinošs, un tomēr nemainīties. Lūk, kālab mēs redzam cilvēkus, kuri labi zina, ka cigaretes ir kaitīgas veselībai, bet tik un tā smēķē. Mēs varam skatīt cilvēku, kurš ir teoloģijas profesors, bet tik un tā dzer, necenzēti lamājas un dzīvo netiklībā. Tikai zināšanas vien nemaina cilvēku. Būt gudram un mācītam – tas ir labi! Taču, Dievs vēlas, lai mēs būtu cilvēki ar Dievišķu raksturu, kā Jēzum. Dievs vēlas formēt mūsos Savu tēlu, un vēlas, lai kā Svētā Gara auglis, par kuru ir rakstīts Vēstulē Galatiešiem, būtu mūsu acīmredzamās rakstura īpašības.

 

„Bet Gara auglis ir: mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticamība, lēnprātība, atturība. Pret tādām lietām nav bauslības.”(Galatiešiem 5:22-23).

 

Lūk, kādas izmaiņas Dievs vēlas veikt mūsos. Dievs nevēlas, lai mēs būtu cilvēki ar „lielu galvu” un, tai pat laikā, ar „mazu sirdi”. Un vēl, Dievs negrib, ka mēs būtu cilvēki vien ar ārēju svētbijību, bet bez svētbijības spēka. Bībele aicina mūs izvairīties no tādiem cilvēkiem.

 

„Izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies.”

 

Cilvēkus, kuriem ir vien ārējā svētbijība, bet tie ir nolieguši tās spēku, Bībele sauc pat liekuļiem. Ja draudze ir pilna ar šādiem cilvēkiem, vai tad ir jābrīnās par to, ka daudzi cilvēki cenšas turēties tālāk no draudzes. Neticīgi cilvēki tīri neapzināti uzklausa Dievu, Kurš saka, ka no liekuļiem vajag turēties pa gabalu – no cilvēkiem, kuri tikai izliekas, bet kuriem nav svētbijības spēka.

Ja mēs nemainīsimies, mēs kļūsim par negatīvu reklāmu Dieva Valstībai un atgrūdīsim cilvēkus no Dieva.

Mēs varam runāt pareizas lietas, jo zinām to, kas ir pareizi. Taču, ja mēs paši nedzīvojam pareizi, tad cilvēki, kuri nonāk saskarsmē ar mums, attālināsies ne tikai no mums, bet arī no Dieva, Kuru mēs pārstāvam. Tad cilvēki ieraudzīs šo liekulību un neuztvers nopietni to, ko mēs apgalvojam.

Vai redzat, cik svarīgas un nepieciešamas ir izmaiņas ticīga cilvēka dzīvē.

Dievs nevēlas, lai mums būtu tikai ārēja svētbijība, un lai mēs tikai apgalvotu to, ka esam ticīgie. Dievs vēlas, lai mums būtu spēks, kurš palīdz uzturēt šo svētbijību. Spēks, kurš apstiprina vai apliecina svētbijību, – tas ir svētuma spēks. Spēja darīt zīmes un brīnumus nav svētbijīgas dzīves pazīme, jo arī sātans ir spējīgs darīt brīnumus. Tomēr, sātanam nav svētuma spēka, un tas nemāk mīlēt. Sātans var darīt brīnumus , bet nevar mīlēt un dzīvot svētumā Dieva priekšā.

Paldies Dievam par to, ka dzīve ar Dievu dod mums pilnīgi citu likteni – dzīvot svētu dzīvi, darīt brīnumus un mīlēt! Tieši tā dzīvoja Jēzus, Kura tēlam mēs esam aicināti līdzināties.

Lūk, kas par Jēzu Kristu ir teikts Vēstulē Romiešiem:

 

„ Mūsu Kungu Jēzu Kristu, kas ar Savu augšāmcelšanos no mirušiem Svētajā Garā atklājies kā Dieva Dēls spēkā.” (Romiešiem 1:4).

 

Staigāšana svētumā un mīlestībā uz Dievu un cilvēkiem palīdzēs mums mainīties un pielīdzināties Jēzus Kristus tēlam!

 

Līdz rītam!

Lai Dievs jūs šodien bagātīgi svētī!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Похожие посты

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.