Par Mācītāju

Rufus Adžiboije, dzimis Nigērijā, Jēzu par savu Kungu ir pieņēmis 18 gadu vecumā. Gadu pēc grēku nožēlas, viņš turpina mācības Baltkrievijas Valsts  Politiskajā Akadēmijā (Minskā), kur viņam tiek piešķirts tehnisko zinātņu maģistra grāds.

Aicināts pilna laika kalpošanā Dievam, viņš pēc mācību beigšanas, kļūst par Dieva Vārda mācītāju un skolotāju.

Kopš 1991. gada Rufus Adžiboije regulāri māca un sludina dažādās draudzēs, bībeles skolās, konferencēs, bet kopš 1993. gada, viņš kļūst par draudzes “Dieva ģimene” mācītāju (Minska). Viņa kalpošana ir iezīmēta ar Dieva klatbūtni un Svētā Gara dāvanām. Savā kalpošanā mācītājs Rufus stingri pieturās pie patiesības, kura atnes gaismu un brīvību cilvēku dzīvēs, palīdz kalpot Dievam ar prieku. Par viņa skolotāja svaidījumu jūs varat spriest paši, lasot viņa uzrakstītās grāmatas.

Mācītājs Rufus ir uzrakstījis 7 grāmatas, kuras kalpo par lielu svētību Dieva bērniem daudzās bijušās Padomju Savienības valstīs. Dažas bībeles skolas izmanto viņa grāmatas, kā mācību materiālu.

Šobrīd mācītājs Rufus Adžiboije ir kristiešu draudzes “Gars un Patiesība”, kura dibināta 1999. gadā Lielvārdē, Latvijā, mācītājs.

Dievs mācītājam ir dāvājis brīnišķīgu sievu Natāliju un trīs bērnus: Maiklu, Tomasu un Esteri.

Similar Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.