Dievs ir nepieciešams arī “stiprajiem”

Mans vārds ir Zane Zeltiņa un mana satikšanās ar Dievu izmainīja visu manu dzīvi. Esmu sapratusi un piedzīvojusi, ka bez Dieva mēs nevaram būt patiesi laimīgi, pat ja mums šķiet, ka esam pašpietiekami, stipri, gudri un pārliecināti par mūsu dzīves virzienu. Dzīve ar Dievu manā dzīvē pavēra pavisam citu domāšanas dimensiju, mana dzīve kļuva dziļāka,…

Lasīt

Ir Kāds, Kas tevi nekad neatstās un nekad nepametīs

Dzīvē mēdz būt dažādas situācijas un visādi iemesli, kāpēc mūs pamet mums ļoti dārgi cilvēki.. Daži to izvēlās, bet dažiem to nākas darīt pret savu gribu. Tā vai citādi, bet ar šo zaudējuma sāpi mēs paliekam vieni, un mums nākas mierināt savu dvēseli, kā no mātes krūts atrautu zīdaini… Un pasaulē ir tikai Viena Personība,…

Lasīt

VIŅĀ IR VISS, KO MEKLĒ TAVS SAPŅU MĪĻOTAIS

Šis pilnīgi noteikti ir viens no tiem virsrakstiem, kas būtu piesaistījis manu uzmanību pāris gadus atpakaļ. Un interesenti, ka, kas meklē, tas atrod. Es atradu ne tikai to par ko sapņoju, bet vēl vairāk, es atradu to, ko, patiesībā, apzināti vai neapzināti meklē ikviens no mums – es atradu īsto mīlestību, un es ticu, ka tad, ja izlasīsi šo rakstu līdz beigām, to atradīsi arī tu.

Lasīt

Dievs atbrīvo no alkohola

Tā kā jebkurš cilvēks arī es vēlos,lai man apkārt valdītu miers un labsajūta, būtu pozitīvs skatījums uz dzīvi, dažreiz nevarot sasniegt šo stāvokli paša spēkiem nākas izmantot palīglietas, manā gadījumā, tas bija vīns.

Lasīt

Dievs ir kārtības Dievs!

Mammas draudzene man ieteica, pieteikties uz vakanci klientu apkalpošanas speciālists Pilsonības migrācijas lietu pārvaldē (PMLP), domāju, kādēļ gan ne, esmu studente, noderēs gan nauda, gan darba pieredze.

Lasīt

Priecājies par citu uzvarām, jo pienāks arī tavs laiks.

Es mācos Ekonomikas un kultūras augstskolā. Jau kopš piektās vai sestās klases aktīvi esmu darbojusies Skolēnu padomē, protams, aizejot uz jaunu skolu, vēlējos iet uz Studentu pašpārvaldi un turpināt darīt to, kas man patīk. Gan pamatskolā, gan vidusskolā biju Skolēnu padomes prezidente, biju pieradusi vadīt sapulces, būt galvenā organizatore visiem pasākumiem, bet šajā jaunajā vidē jutos maza un nemanāma, jau biju apradusi ar domu, ka visu laiku darīšu mazos darbiņus, kad Kultūras virziena vadītāja izsludināja konkursu uz vietnieces amatu, uzreiz pieteicos, jo gribēju darboties nopietnāk.

Lasīt

Dievs man sagādāja darbu.

Dievs man sagādāja darbu manā speciālitātē, pat bez iepriekšējās darba pieredzes. Es tiku izvēlēts amatam no vairāk kā 70 kandidātiem.

Lasīt

Esi jūtīgs pret to, ko Dievs uz tevi runā!

Man vajadzēja nolikt plauktā smagu, biezā stikla limonādes glāzi, plaukts bija tik augsts, ka tik tikko spēju aizsniegt, Dievs izmantojot Svēto garu runāja uz mani, lai es paņemu krēslu, diemžēl ignorēju to un pastūmu krēslu tālāk, tajā brīdī smagā stikla glāze krita man virsū un saplīsa uz vaiga kaula.

Lasīt

Pieņemts darbā pēc pirmā tālruņa zvana!

Manam dēlam vasarā bija vajadzīgs darbs. Pirmā doma bija meklēt palīgstrādnieka darbu celtniecībā, tomēr manā sirdī valdīja nemiers, jo uzskatīju, ka viņš vēl ir bērns (16 gadi) un darbs celtniecībā varētu būt par smagu.

Lasīt

Dievs dziedina no laima slimības!

Man iekoda ērce, bet nebija laika, lai pārbaudītu to, pēc kāda laika, pamanīju, ka man ir parādījušies izsitumi, ārsta diagnoze – laima slimība. Tā pieņēmās spēkā un man jau bija grūti paiet, locītas sāpēja.

Lasīt