Kāds ir kristīgas dzīves mērķis?

 

Kristīgā dzīve ir par attiecībām, nevis reliģiju vai reliģisko darbību. Kopš pirmā cilvēka sacelšanās pret Dievu, cilvēks zaudēja divas lietas – viņš zaudēja attiecības ar Dievu un viņš zaudēja savas eksistences mērķi.

 

Dievs mūs radījīja pēc savas līdzības priekš sadraudzības, bet grēka dēļ, šīs attiecības izjuka. Tas ir iemesls, kādēļ Jēzus noatnāca uz zemes – lai atjaunotu cilvēku sadraudzību ar Dievu un atgrieztu cilvēku dzīvēs sākotnējo Dieva mērķi. Attiecības ir evenģēliju un kristīgas dzīves pamats.

 

Šī apgalvojuma sekojoša rindkopa no bībeles:

 

2. Korintiešiem 5:17-20 „Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns. Bet tas viss nāk no Dieva, kas mūs ir salīdzinājis ir Sevi caur Kristu un mums devis salīdzināšanas kalpošanu. Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu. Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu”

 

Tātad kristīgas dzīves mērķis ir kļūt spēcīgākam attiecībās ar Dievu un piepildīt Dieva mērķi uz zemes, būt par Viņa vēstnieku un vest citus pie zināšanānām par Dievu.

 

Līdzīgi raksti

One Comment

  1. kā tas darbojas mūsdienās, teiksim, kas man ir jadara tagad, lai piepildītos un realizētos tas Dieva variants, Jāņa ev.6nod. daudz ļaudis tika paēdinati un vel pāri palika. Kā tas ir reali mūsdienas iespējams, teiksim tagad sodien, ar tadu ma saka:

    es mekleju patiesību?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.