Izrāviens man, tagad!

Runājot par izrāvienu, es vēlos pievērst jūsu uzmanību kādam ļoti zināmam notikumam Bībelē. Šis notikums ir aprakstīts apustuļu darbu grāmatā:«Pēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: „Skaties uz mums.” Tas pievērsās viņiem ,cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Bet Pēteris sacīja: „Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā-staigā!” Un, satvēris pie labās rokas, Pēteris to pacēla; tūdaļ viņa pēdas un krumšļi kļuva stingri, un uzlēcis kājās, viņš varēja staigāt: viņš iegāja kopā ar viņiem Templī, staigāja un lēkāja un slavēja Dievu. Visi ļaudis redzēja viņu staigājam un Dievu teicam; tie viņu pazina un zināja, ka viņš bija tas pats, kas dāvanu dēļ pie Tempļa Krāšņajām durvīm bija sēdējis, un viņi izbijās un brīnījās par to, kas viņam bija noticis. » (Ap. darbi 3: 1-10)Šis ir stāsts par to, kā cilvēks, kurš bija klibs kopš dzimšanas piedzīvoja izrāvienu vienā acu mirklī. Šajā rakstu vietā ir iekļauta virkne Dievišķu principu, kuri ved uz izrāvienu jebkurā jūsu dzīves sfērā. Tas ir tieši tas, ko es vēlos apskatīt ar jums šajā rakstā. Es ticu, ka izrāviens klauvē pie jūsu durvīm tieši tagad, atveriet savu sirdi brīnišķīgam un neaizmirstamam pārdzīvojumam ar Dievu.
Kas ir izrāviens un ko tas tev dos?
Lai pārdzīvotu izrāvienu ir jāsaprot, kas tad tas ir un kam tas jums ir vajadzīgs.
  Lūk daži izskaidrojumi tam, ko tad mēs domājam, kad runājam par izrāvienu:
 • Izrāviens – tā ir visu barjeru šķērsošana (sātanisko vai cilvēcisko), kuras ierobežo mūs dzīvē.
 • Izrāviens – tā ir tavu traģēdiju pārvēršana liecībā.
 • Izrāviens – tā ir tavu slimību pārvēršana veselībā.
 • Izrāviens – tā ir tavu vilšanos pārvēršana iespējās.
 • Izrāviens – tā ir pāriešana no grūtībām uz komfortu.
Tas ir tieši tas, ko pārdzīvoja šis klibais, kad satikās vaigu vaigā ar Dieva spēku un tas ir tas, kam jānotiek tavā dzīvē sākot no šodienas.Šis klibais atradās tādā stāvoklī jau vairāk kā četrdesmit gadus. «jo šis cilvēks, kam dziedināšanas brīnums bija noticis, bija vairāk kā četrdesmit gadu vecs.» (Ap. darbi 4: 22). Visus šos gadus, viņš bija atkarīgs no cilvēkiem visās elementārās dzīves vajadzībās.
 • Viņu nesa katru dienu, par cik viņš pats nevarēja staigāt.
 • Savā ikdienišķajā iztikā viņš bija atkarīgs no cilvēku žēlsirdības.
 • Iespējams, ka viņam pat nebija vārda. Bībelē nekas nav minēts par to, kā viņu sauca. Viņu vienkārši sauca par klibo. Varbūt vecāki bija atteikušies no viņa uzreiz pēc dzimšanas, tāpēc arī nedeva viņam vārdu. Bet…
Slava varenajam Dievam, Kurš dod mums izrāvienu dzīvē. Izrāviens paceļ cilvēku jaunā līmenī un maina viņa statusu dzīvē. Dievs vēlās dāvāt jums izrāvienu šodien. Vai tu pieņem šo izrāvienu tavai situācijai? Varbūt tās ir slimības, vai finansiālas grūtības, varbūt jūs esat ielīdis parādos līdz ausīm. Iespējams jums ir krīze ģimenē vai jūsu firmai draud bankrots. Varbūt jūs esat zaudējis veselīgu kontroli pār saviem bērniem vai arī viņi sagādā neizturamas sāpes jūsu dzīvē. Lai kāda arī nebūtu jūsu situācija, Dievs ir spējīgs dāvāt jums izrāvienu. Nostājieties uz šī ceļa un jūsu pašreizējais statuss nomainīsies pret cienīgu un jauku statusu. Klibais saņēma izrāvienu un viss viņa dzīvē izmainījās. Tā vietā lai viņu nestu, viņš tagad pats staigā. Tā vietā, lai viņš veselām dienām ubagotu, viņš tagad varēs pats pelnīt iztiku un palīdzēt citiem. Izrāviens izmaina cilvēka statusu uz visiem laikiem. Svarīgi ir pievērst uzmanību tam, ka izrāvienu ieguva ne tikai klibais, bet arī apustuļi Pēteris un Jānis. Ne tikai klibajiem ir vajadzīgs izrāviens. Katram ir vajadzīgs izrāviens! Tajā pašā laikā, kad šis klibais saņēma savu izrāvienu, Apustuļi Pēteris un Jānis arī saņēma savējo, jo tajā dienā notika brīnumi, kas agrāk nebija fiksēti viņu kalpošanā. Kopš tā laika viņu dzīvē un kalpošanā nebeidzās dažāda veida brīnumi. Pat garām ejošā Pētera ēna sāka dziedināt slimos. Iedomājieties kas notiks ar jums, kad jūs pārdzīvosiet pastāvīgu izrāvienu katrā jūsu dzīves sfērā.Ja jūs esat kalpotājs, arī jums ir vajadzīgs izrāviens, kā Pēterim un Jānim. Viņi nekliboja, viņi nebija slimi, taču viņiem bija vajadzīgs izrāviens. Viņu ticības un uzticības līmenis Dievam pēc šī gadījuma daudzkārt pieauga. Viņu kalpošanas efektivitāte, pateicoties šim gadījumam, ievērojami pieauga. Ja Pētera svētrunas rezultātā vasarsvētku dienā nožēloja grēkus trīs tūkstoši cilvēku, tad pēc šī izrāviena, viņa svētrunas rezultātā grēkus nožēloja pieci tūkstoši cilvēku.«Un vēl ar daudz citiem vārdiem viņš liecināja un tos pamācīja, sacīdams: „Izglābieties no šīs samaitātās cilts!” Kas viņa vārdus uzņēma, tos kristīja, un tanī dienā tiem pievienojās ap trīs tūkstoši dvēseļu.» (Ap. darbi.2:40-41).Dievs vēlas, lai mēs izrautos šodien. Ko tas jums dos? 
Ko jums dos izrāviens?
 • Izrāviens aizvedīs jūs no vājuma uz spēku. Šī klibā ceļgali bija vāji, tāpēc viņš nevarēja staigāt. Kad Dievs deva viņam izrāvienu, tad šie ceļgali tūlīt pat kļuva stingri.
 • «Un, satvēris pie labās rokas, Pēteris to pacēla, tūdaļ viņa pēdas un krumšļi kļuva stingri» (Ap. darbi 3: 7). Vājās vietas jūsu dzīvē no šīs dienas nostiprināsies, Jēzus Kristus vārdā. Pēc izrāviena, vājie patiesi varēs teikt- es esmu spēcīgs.
 • Izrāviens jūs aizvedīs no rāpošanas uz lēkāšanu. Kad cilvēks rāpo, viņš dzīvē ir ierobežots. Viņš nevarēs noiet lielu attālumu, un pat ja arī noies, viņa ātrums būs nenozīmīgs, vēl bez tam, sāpes būs nepanesamas. Ar izrāviena palīdzību, šis klibais pārgāja no rāpošanas uz lēkāšanu un staigāšanu. Dievs paātrināja viņa soļus. «un, uzlēcis kājās, viņš varēja staigāt: viņš iegāja kopā ar viņiem Templī, staigāja un lēkāja un slavēja Dievu.» (Ap. darbi.3: 8). Dievs dos spārnus tavam liktenim un paātrinās soļus, Jēzus Kristus vārdā.
 • Izrāviens pārvērtīs jūs no skumja un kurnoša cilvēka par priecīgu un dziedošu cilvēku. «Visi ļaudis redzēja viņu staigājam un Dievu teicam» (Ap.darbi 3: 9). Šis cilvēks skumju vietā pēkšņi ieguva prieku Tanī Kungā, lūk ko Dievs vēlas jums dot caur izrāvienu. Dievs vēlas jums dot raudu vietā –prieka eļļu, skumja gara vietā-slavas drēbes (Jes.61: 3б).
 • Izrāviens jūs pārvērtīs no zaimota ubagotāja un skumju mākta cilvēka par gavilējošu cilvēku
 • Dievs vēlas izdaiļot jūsu dzīvi, Viņš vēlas dot jums jaunu dziesmu jau no agra rīta, Viņš vēlas pavēstīt tiem, kas skumst Ciānas dēļ, ka viņiem pelnu vietā tiks dāvāta galvas rota (Jes.61: 3а). Tas ir tas, kas notiks pateicoties izrāvienam no Dieva. Dievs vēlās, lai jūs kļūtu par dzīvu Viņa mīlestības un spēka liecību.
 • Izrāviens jūs aizvedīs no grūta darba pie baudas. Iespējams, ka jūs centīgi strādājat bez īpašiem rezultātiem, bet tad kad jūs pārdzīvosiet izrāvienu, jūsu pūliņi sāks nest jums reālu peļņu.
No kā ir atkarīgs izrāviens?

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.