Dievs ir nepieciešams arī “stiprajiem”

Mans vārds ir Zane Zeltiņa un mana satikšanās ar Dievu izmainīja visu manu dzīvi. Esmu sapratusi un piedzīvojusi, ka bez Dieva mēs nevaram būt patiesi laimīgi, pat ja mums šķiet, ka esam pašpietiekami, stipri, gudri un pārliecināti par mūsu dzīves virzienu. Dzīve ar Dievu manā dzīvē pavēra pavisam citu domāšanas dimensiju, mana dzīve kļuva dziļāka,…

Lasīt

Ir Kāds, Kas tevi nekad neatstās un nekad nepametīs

Dzīvē mēdz būt dažādas situācijas un visādi iemesli, kāpēc mūs pamet mums ļoti dārgi cilvēki.. Daži to izvēlās, bet dažiem to nākas darīt pret savu gribu. Tā vai citādi, bet ar šo zaudējuma sāpi mēs paliekam vieni, un mums nākas mierināt savu dvēseli, kā no mātes krūts atrautu zīdaini… Un pasaulē ir tikai Viena Personība,…

Lasīt

VIŅĀ IR VISS, KO MEKLĒ TAVS SAPŅU MĪĻOTAIS

Šis pilnīgi noteikti ir viens no tiem virsrakstiem, kas būtu piesaistījis manu uzmanību pāris gadus atpakaļ. Un interesenti, ka, kas meklē, tas atrod. Es atradu ne tikai to par ko sapņoju, bet vēl vairāk, es atradu to, ko, patiesībā, apzināti vai neapzināti meklē ikviens no mums – es atradu īsto mīlestību, un es ticu, ka tad, ja izlasīsi šo rakstu līdz beigām, to atradīsi arī tu.

Lasīt

E-grāmata “Efektīvas lūgšanas principi”

Ar lielu prieku vēlamies paziņot, ka ir tapusi mācītāja Rufusa Adžiboijes e-grāmata “Efektīvas lūgšanas principi” (grāmata – krievu val.).
Šī grāmata pavērs plašāku un dziļāku sapratni par to lūgšanu un tās spēku. Lūgšana ir liela privilēģija un svētību kanāls mums mūsu attiecībās ar Dievu.

Lasīt

“Evolūcijas teorija” pret “Dievu”

Video lielākais uzsvars ir par to, ka ir tik daudz cilvēku, kas tic evolūcijas teorijai, kas ir TIKAI teorija, un turpina to darīt arī tad, kad saprot, ka nezin kāpēc tic. Tik daudzi nemaz nav iedziļinājušies tajā, ko māca evolūcijas teorijā, un tajā, cik muļķīgi un nepierādīti ir viņu argumenti.

Lasīt