Līdzīgi raksti
Par jauniešiem!
AutorsAgnese Krumina Lasīšanas laiks: 1 minuteMēs esam tik dažādi, cits šeit ir jau no bērnu dienām, cits ir nesen atnācis, bet mūs visus vieno degsme kalpot Dievam! Esam jaunieši no draudzes „Gars un Patiesība” vecumā no 16 gadiem, kas vēlas ņemt aktīvu dalību redzējumā, ko Dievs ir devis mūsu mācītājam. Mēs esam kā viena liela ģimene, brāļi un māsas, kas viens otru garīgi stiprina, palīdz un atbalsta grūtos brīžos.Draudzes jaunieši organizē velo foto orientēšanos Lēdmanē (video)
AutorsRolands Z Lasīšanas laiks: 1 minute23.jūlijā draudzes “Gars un Patiesība” jaunieši organizēja velo-foto orientēšanos Lēdmanē. Nelielam ieskatam – video atskats.Библейские сказания: Апостол Павел
AutorsGrandāns Kristiāns Lasīšanas laiks: < 1 minuteDievam viss ir iespējams
AutorsLaura Grandāne Lasīšanas laiks: 5 minutesTu saki ”Tas ir neiespējami” Dievs saka ”Viss ir iespējams” / Lūkas evanģēlijs 18:27/ – 27 Bet Viņš atbildēja: “Kas cilvēkiem nav iespējams, tas iespējams Dievam.”Puiši nav izvirtuļi
AutorsLaura Grandāne Lasīšanas laiks: 5 minutesDažreiz meitenes saka: „Ko viņi lūr uz mani?” Bet pašas nav paskatījušās uz sevi spogulī. Kā tu domā – ja puisis tā jau visu uztver ar acīm un ja tev ir super-mini svārki un krūtis gandrīz „krīt” laukā, kā lai viņš neskatās? Viņš taču ir normāls vīrietis!Kā cīnīties pret nogurumu?
AutorsLaura Grandāne Lasīšanas laiks: 8 minutes“Man nav spēka, nav enerģijas. Esmu pilnīgi iztukšots. Nespēju ilgstoši koncentrēties. Grūti klausīties lekcijas.” … Tādi un līdzīgi teksti ļoti bieži izskan no apkārtējiem. Protams, gada tumšākais laiks dara savu: trūkst saules, siltuma un gaismas, līdz ar to arī spēki izsīkst ātrāk un lēnāk atjaunojas. Taču ir ļoti daudz dažādu veidu, kā palīdzēt sev, vairojot enerģiju dabiskā ceļā.