Vai ir iespējams visu sākt no jauna? Kā?

Bībele ļoti skaidri māca, ka Dievs var it visas lietas padarīt atkal jaunas un  no jauna  mūsu dzīvē.

 

Lūdzu izlasiet šo fragmentu uzmanīgi:

 

 „Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.”  (2 Korintiešiem 5:17)

Ko šis fragments ierosina? Vecās lietas var tikt izdzēstas un visas lietas var kļūt atkal jaunas mūsu dzīvē. Šis fragments arī norādīja „Kā?” Tas saka, ja kāds ir Kristū, viņš kļūs jauns radījums. Tātad veids, kā veidot jaunu sākumu savā dzīvē ir būt Kristū.

 

Es zinu, ka šis izraisa citu jautājumu un es gribu atbildēt arī uz šo. KĀ CILVĒKS VAR BŪT KRISTŪ?

 

Jūs to varat izdarīt, nožēlojot grēkus un pieņemot Jēzu kā savu personīgo Kungu un pestītāju.

 

Tas nozīmē, ka: maini savas dzīves virzienu no tā uz kurieni tas iet tagad pret jaunu. Ja tu turpināsi dzīvot tādā veidā, kā tu dzīvo tagad, nekas jauns tavā dzīvē nevarēs ienākt. Tu nevari darīt, to ko tu vienmēr esi darījis un gaidīt citādākus vai kādus jaunus rezultātus. Lai lietas notiktu citādāk, tev ir jānožēlo un jāizdara pilnīgi jauns pagrieziens savā dzīvē

 

Pirms tas vispār var notikt, tev jaatdzīst, ka tavā dzīvē pašlaik nav kārtība, jo tu pats esi bijis savas dzīves pilots un boss. Tādēļ nodod kontroli pār savu dzīvi Kristum un lūdz Viņu virzīt tavu dzīvi tālāk. Tad, turpini augt savās attiecībās ar Viņu nodoties Viņam  ikdienas.

 

Iemesls, kādēļ tev būtu jānodod sava dzīve Jēzum ir tāds, ka Viņš ir vienīgais, kurš spēj ieiet tavā pagātnē un izlabot to. Viņš ir vienīgais, kurš var tev iemācīt, kā dzīvot šajā laikā un Viņš ir vienīgais, kurš tur tavu nākotni.

 

Tātad nodrošināts jauns sākums dzīvē ir ar personīgu tikšanos ar augšām cēlušos un dzīvo Jēzu Kristu. Viņš piedāvā visas iespējas un resursus, lai tu varētu veidot jaunu sākumu, par spīti jebkādiem taviem pašreizējiem apstākļiem un iepriekšējām neveiksmēm.

 

Bībelē ir daudzi iedrošinoši piemēri par cilvēkiem, kas pēc tikšanās ar Jēzu atkal visu spēja sākt no jauna. Dieva nolikums jaunam sākumam atbrīvo cilvēkus no spēcīgas vainas apziņas, bailēm un atmiņām par neveiksmēm.

 

 Jēzus dzīve, nāve un augšāmcelšanās ir sagatavojusi cilvēkiem ceļu, lai atrastu Dieva piedošanu. Kristietis ir kāds, kurš ir pieņēmis Dieva piedošanu un kuram tagad ir brīvība noraidīt visus vecos, sliktos ieradumus, dusmas, atriebības kāri u.c.  tādā pašā veidā it kā apglabājot veco noplīsušo mēteli.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.