Kļūstot par Dieva draugu

Kāpēc es esmu šeit? Kāda ir dzīves jēga šeit uz zemes?  Kā man pārvarēt pastāvīgu vientulības sajūtu? Kāpēc man ir tik grūta dzīve? Kā atrast tās vienīgās un īpašās attiecības?Katram cilvēkam ir nācies izbaudīt tādas sajūtas un uzdot līdzīgus jautājumus savā dzīvē. Tādos brīžos tu neapšaubāmi zini, ka tev kaut kā dzīvē pietrūkst. Tu zini, ka šajā pasaulē kaut kas nav īsti pareizi. Tu apzinies, ka tev pietrūkst kādas svarīgas un nepieciešamas attiecības dzīvē. Pat tad, kad tev šķiet, ka tu visu esi atradis, paiet tikai kāds neilgs laiciņš, un šī sajūta pazūd.Katras attiecības atstāj kaut kādu tukšumu tavā sirdī. Kaut kas nav tā, bet tu nevari atrast vai novērst to.Šādām sajūtām nevajadzētu turpināties mūžīgi, katrā ziņā priekš mums. Eksistē atbilde uz jūsu sirds meklējumiem. Ja jūs vēlaties atrast šo atbildi, tad turpiniet.

Solis #1 – Miers jūsu sirdī un apmierinājums uz visiem laikiem!

Eksistē kāds, kurš jūs mīl, kā savu bērnu un vēlas kontaktēties ar jums. Viņš ir atbilde jūsu vēlmei atrast īpašas attiecības, kuras dotu jums pilnīgu laimi, apmierinājumu un mieru. Viņš piepildīs jūsu sirds tukšumu, palīdzēs jums pārvarēt jūsu vientulību, dos jums mieru šeit un tagad, kā arī mūžīgo dzīvību kopā ar Viņu debesīs.Viņš ir visa esošā Radītājs, ieskaitot arī jūs pašu. Jūs nekad neatradīsiet apmierinājumu dzīvē ārpus Viņa, tieši tāpat kā zivs nespēj izdzīvot ārpus ūdens, tāpat arī jūs netiksiet galā ar savu dzīvi bez personiskām attiecībām ar Radītāju.No kurienes mēs to zinām?Dievs kā dzīvības autors ir iedevis mums Savu grāmatu-Bībeli, kā tehnisko pasi mūsu dzīvei. Tā ir pati svarīgākā grāmata dzīvē. Bībelē Pats Radītājs sniedz mums Savas preces aprakstu, – priekš kam tā ir radīta un kā tai ir jāfunkcionē.Lūk, ko Bībele saka:«Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību» (Jāņa 3:16)Tas kurš tic Dieva Dēlam, neaizies bojā.«Tiešām, mana dvēsele ir klusu savā svētcerē uz Dievu, no Viņa nāk man palīdzība! Tiešām, Viņš ir mans akmenskalns un mans palīgs, mans patvērums, es gan nešaubīšos!Cik ilgi jūs māksities virsū visi vienam vīram, vai jūs gribat viņu nogalināt, bruksit visi viņam virsū, kā grūstošai sienai, kā krītošam mūrim, kas taisās gāzties? Patiesi, no maniem augstumiem viņi domā mani nogāzt, viņiem patīk meli; ar savu muti viņi svētī, bet savās sirdīs lād!  Tiešām, esi klusa, mana dvēsele, vērsdamās uz Dievu, jo no Viņa nāk mana cerība! Tikai Viņš ir mans akmenskalns un mans palīgs, mans patvērums, es gan netikšu satricināts!  Dievs ir mans svētības avots un mans gods, mana stiprā klints, mans patvērums ir Dievs! Uzticieties Viņam arvienu, visi ļaudis, izkratiet Viņa priekšā savas sirdis! Dievs ir mūsu patvērums. Tiešām, kā vēsma ir cilvēku bērni, tikai maldi ir lielu vīru dēli; svaru kausos likti, viņi ceļas uz augšu vieglāk par vēja pūsmu. » (Ps. 62:1-10)Tikai Dievā ir mūsu pestīšana.

Solis #2 – atšķirtības problēma ar Dievu.

Mūsu problēmu sakne – atšķirtība no Dieva.Miers ar Dievu, nav automātiski, jo mēs pēc savas dabas, esam šķirti no Dieva. Šī atšķirtība no Dieva arī ir tas, kas ir nepareizi jūsu dzīvē. Tā ir cilvēka egoisma sakne, vientulības un nomāktības sajūta. Ar amorālu un grēcīgu rīcību, domām un uzvedību, mēs pastāvīgi apbēdinām to, kurš mīl un rūpējas par mums vislabākajā veidā. Tas attiecas uz visiem cilvēkiem.Nav svarīgi, cik kārtīgs jūs izskatāties no ārpuses, ja jūs dziļi ieskatīsities savā sirdī, jūs pārliecināsieties, ka tā ir patiesība.Tas ir tieši tas, kas ir radījis šo atšķirtību starp mums un mūs mīlošo Kungu, mūsu Radītāju. Šī atšķirtība, Bībeles valodā-ir grēks.No kurienes mēs to zinām?«Bet jūsu pārkāpumi jūs attālina no jūsu Dieva, un jūsu grēki apslē«…jo visis ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.» (Rom. 3:23)«Dievs skatās no debesīm uz cilvēku bērniem, vēro, vai ir kāds gudrs, kas meklē Dievu.  Bet visi ir no Viņa atkāpušies, visi ir izvirtuši un nekrietni; nav, kas labu dara, nav it neviena.» (Ps. 53:3-4)Slava Dievam ir izeja….

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.