Tiecaties uz to, lai katrā jūsu lēmumā būtu Dieva griba

Lai Dieva miers un žēlastība ir bagātīgi ar Jums šodien.Esmu priecīgs par to, ka varam iedziļināties Dieva vārdā lai iegūtu pieeju Viņa gudrībai un varam izmainīt mūsu dzīves. Par cik turpinām apspiest tēmu par dievbijību, es jūtu vajadzību padalīties ar jums vēl dažās manās pārdomās par šo tēmu. Vakar dien mēs redzējām, ka dievbijība izpaužas caur grēka neieredzēšanu. Tas ir pirmais veids kā noteikt vai jums ir šīs bailes vai nav. Šodien es jums vēlos parādīt citu pusi tam kā dievbijība izpaužas mūsu dzīvēs.Ja jūs baidāties no Dieva tad pirmā lieta ko apdomājat pie katra lēmuma izdarīšanas ir: ”Kāda ir Dieva vēlēšanās šinī gadījumā? Ko Dievs teiktu par šo lietu?” Pirmajam jautājumam ko jautājat smagos brīžos nekad nevajadzētu būt ”Cik grūti man būs darīt to kas man ir jādara” BET DRĪZĀK kāda ir Dieva vēlēšanās šinī lietā?Dievbijība jūs atturēs no atkrišanas no Dieva un Viņa perfektā plāna jūsu dzīvei. Piemēram daudzi cilvēki atkrīt no Dieva jo viņiem ir stipra vēlēšanās precēties. Citi krīt dēļ naudas, izpriecām, neērtībām vai grūtībām.Persona kas atkrīt no Dieva dēļ tā ka nav varēts apprecēties, atklāj to ka iemesls viņa kļūšanai par Kristieti bija vēlēšanās apprecēties.Katrs grūts lēmums un katra kārdināšana ar ko jums nāksies saskarties  atklās jūsu baiļu un cieņas līmeni pret Dievu.Mūsu dievbijības līmenis atklāsies caur kārdinājumiem un pārbaudījumiem ar ko mums būs jāsastopas. Ījaba pārbaudījumam bija jāatklāj vai viņš tiešām baidās no Dieva. Vai viņš tikai izlikās ka baidās no Dieva jo Dievs bija viņu svētījis, vai viņš patiešām mīlēja un cienīja Dieva personu? Sātans atnāca pie Dieva un lūdza Viņam lai pārbauda Ījaba dievbijību.
” Tad sātans atbildēja Tam Kungam un sacīja: “Vai Ījabs Dievu velti un bez kāda apsvēruma bīstas?(Ījaba 1:9)
Mēs zinām šī pārbaudījuma beigu rezultātu. Ījabs izrādīja savu dievbijību būdams pazemīgs pret Viņu tad kad lietas bija sarežģījušās.
Tad Ījabs piecēlās un saplēsa savu virsvalku, viņš noskuva kailu savu galvu, nometās zemē un noliecās uz sava vaiga pie zemes,  un sacīja: “Kails es esmu nācis no savas mātes klēpja, un kails es atkal aiziešu. Tas Kungs bija devis, Tas Kungs ir ņēmis, Tā Kunga Vārds lai ir slavēts!”  Pie visa tā Ījabs nekādu grēku neizdarīja un neizteica nekādu aplamību pret Dievu. ?(Ījaba 1:20-22).
Kad viņa sieva teica viņam noliegt Dievu un mirt tā vietā lai turētos pie Viņa un paildzinātu ciešanas, Ījabs izvairījās no viņas.
Un viņa sieva tam sacīja: “Vai tu stipri vēl turies pie savas sirds skaidrības? Atsaki Dievam un mirsti!” Bet viņš tai sacīja: “Tava runa ir gluži tāda kā nelgu sievu runas! Ja mēs esam no Dieva labu saņēmuši, kā tad lai mēs arī nesaņemam ļaunu?” Visos šais piemeklējumos Ījabs ar savām lūpām tomēr nenogrēkojās. ?(Ījaba 2:9-10).
Kas atturēja Ījabu no grēkošanas pret Dievu un ļāva izdarīt pareizo izvēli tik grūtā laikā?Tā bija dievbijība.Kad lietas sarežģījās, kad uz jums ir spiediens izdarīt kādu lēmumu, tad jūsu pieeja ir tā kas nosaka jūsu dievbijības līmeni.Tiecaties uz to lai katrā jūsu lēmumā būtu dieva griba. Šis ir vārds no Dieva šodienai!Palieciet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

  • Ja tu neierosināsi pārmaiņas, tad viņas tavā dzīvē nekad nesāksies

    Šodien Dievs vēlas mūs pārliecināt par to, ka pārmaiņas dzīvē nenotiek vienkārši tāpat, tās ir jāiniciē. Pārmaiņas cilvēka dzīvē sākās tikai tāpēc, ka kāds tās ir ierosinājis.«Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi. Bet zeme bija neiztaisīta un tukša, un tumsa bija pār dziļumiem, un Dieva Gars lidinājās pār ūdeņiem. Un Dievs sacīja: «Lai top gaisma.» Un gaisma tapa». (1. Mozus 1:1—3).
  • Kādi labumi nāk no tā, ka jūs staigājat dievbijībā? II

    Dievs iekārto ka jūsu namus: 17 Bet vecmātes bijās Dieva un nedarīja tā, kā Ēģiptes ķēniņš viņām bija sacījis, bet atstāja zēnus dzīvus. 21 Un tādēļ, ka vecmātes bijās Dieva, Viņš tām darīja namus. (2.Mozus1:17,21)
  • Mums ir jāatbrīvojas no neproduktīvas laika pavadīšanas

    atru reizi, kad te šķiet, ka tev vairs nav spēka, uzliec rokas uz savas sirds un ja tā vēl pukst-tas nozīmē, ka Dievs vēl strādā tavā dzīvē. Viņam ir varens plāns tavai dzīvei. Tevi gaida vēl daudz svētību.Dievs ir labs pret mums! Laiks tik ātri skrien! Vēl ir tik daudz nepadarītu lietu! Tāpēc mums ir jānovērtē laiks un jādara tikai tas, kas ir pats svarīgākais. Mums ir jāatbrīvojas no jebkādas nevajadzīgas skriešanas un neproduktīvas laika pavadīšanas.Dievs saka mums kā Draudzei, kā ticīgajiem, ka laiks ir īss, un visu ko mēs varam darīt, mums ir jādara jau tagad, neatliekot to uz rītu, negaidot to momentu, kad mēs būsim gatavi tam, vai arī kad katrs no mums garīgi pieaugs.
  • Vai tu dzirdi, ko runā Dievs? IV

    Tam, lai dzirdētu Dieva balsi, tev ir nepieciešams iemācīties apstāties un nomierināties – nomierināt savu prātu, jūtas, emocijas, un tikai tad tu varēsi sadzirdēt, ko tev saka Dievs. Kad tu iemācīsies sadzirdēt Dieva balsi, tev būs ne tikai mūžīgā dzīvība, bet arī dzīvība ar pārpilnību, kas apslēpta tevī. Problēmas būs, bet tu tik un tā spēsi priecāties, jo būsi pārliecināts par to, ka tavam Dievam ir atbilde uz jebkuru jautājumu, tavs Dievs ir spējīgs atrisināt jebkuru problēmu. Cilvēciskais prāts visu mēģina izskaitļot, – kas un kā būs, kā visam jānotiek. Mūsu prāts strādā kā ātrs procesors. Bet problēma ir tajā, ka mūsu dzīvē atnāk tādas situācijas un problēmas, kuras mūsu prāts nespēj atrisināt. Un kas tādā brīdī notiek ar mūsu saprātu – procesoru? Tas iziet no ierindas.
  • Satver mūžīgo dzīvību! II

    „Bet tu, Dieva cilvēks, bēdz no šīm lietām: dzenies pēc taisnības, dievbijības, ticības, mīlestības, pacietības, lēnprātības, cīnies labo ticības cīņu, satver mūžīgo dzīvību, uz ko tu esi aicināts, pats apliecinādams labo liecību daudzu liecinieku priekšā.(1.Timotejam 6:11-12).Mēs redzējām, ka šīs trīs lietas palīdzēs mums satvert mūžīgo dzīvību.Un vēl mēs runājām par to, ka mūžīgai dzīvībai ir savs sākums virs zemes, – kad mēs iepazīstam (atzīstam) patieso Dievu un Viņa Dēlu Jēzu Kristu. Debesīs mums būs pilnīga Dieva atziņa (mēs iepazīsim Dievu visā pilnībā).