Kur ņemt prieku?

Miers jums, dārgie Dieva bērni!Paldies Dievam par dienu, kuru Viņš mums dāvājis. Paldies Dievam par iespēju iedziļināties Viņa Vārdā un tajā smelties sev spēku, stiprumu un gudrību. Vakar mēs runājām ar jums par prieku un par to, cik svarīgi ir kalpot Dievam ar prieku un līksmību sirdī.Šodien es gribētu parunāt par to, kur ņemt prieku, kad tā nav, jo dzīves apstākļi neļauj priecāties. Kur atrodas prieka avots? Lūk, dažas domas par to no Svētajiem rakstiem:
„Tā Kunga likumi ir pilnīgi un atspirdzina dvēseli. Tā Kunga liecība ir patiesa un vientiesīgos dara gudrus. Tā Kunga pavēles ir taisnas, tās dara sirdi priecīgu, Tā Kunga bauslis ir skaidrs, tas apskaidro acis.” (Psalmi, 19:8-9)
Šai Rakstu vietā mēs redzam, ka viens no prieka avotiem ir Dieva Vārds, pārdomas par Vārdu, dzīves uztvere caur Dieva Vārda prizmu. Tāpēc ir tik svarīgi, lai mēs saprastu, ka, tikai paliekot Vārdā, mēs allaž varēsim smelties prieku un mājot priekā. Dieva Vārds – tā ir īstenais stimuls, kas palīdz vienmēr slavēt Dievu un priecāties.
„Cik bieži man atskanēja Tavs vārds, es to uzņēmu kā barību, un tas man bija par svētlaimību un sirds līksmību, jo es esmu nosaukts pēc Tava Vārda, Kungs Dievs Cebaot!” (Jeremijas, 15:16).
Pravietis Jeremija šeit ir teicis, ka viņš atrada Dieva Vārdu un uzņēma Dieva Vārdu kā barību. Kādā veidā to var izdarīt? Mēs uzņemam to kā barību tad, kad mērķtiecīgi pārdomājam un pielietojam Dieva Vārdu savā dzīvē. Jeremija saka, ka visupirms Vārds mums var likties rūgts un nepatīkams, bet tad, ja mēs to liekam lietā, Dieva Vārds kļūs par sirdsprieka un līksmības avotu.Ja šodien vēlies dzīvot priekā, tad barojies no šī avota – no Dieva Vārda. Dieva Vārds – viens no prieka avotiem. Atkal un atkal mēs atgriežamies pie tā, ka mums jāpiepildās ar Dieva Vārdu, katru dienu jāuzņem tas kā ēdiens, un tad prieks mūs nekad nepametīs.Lai Dievs bagātīgi svētī tavu dienu! Dieva mierā! Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.