Brīnums mūsu ģimenei
|

Brīnums mūsu ģimenei

Mūsu ģimenes dzīvē Dievs darīja brīnumu, ar kuru mēs vēlamies padalīties.
Bija pagājuši trīs gadi, kopš bijām precējušies. Pirmo mūsu laulības gadu mēs veltījām viens otram, kopā iekārtojām mūsu ģimenes ligzdiņu. Nākamajā gadā sākām aizdomāties un plānot mūsu pēcnācējus. Problēmas sākās tad, kad gāja laiks, mēnesis pēc mēneša, bet bērniņš tā arī nepieteicās. Nebija viegli pārdzīvot vilšanos mēnesi pēc mēneša un klausīties sātana melos. Šajā man grūtajā periodā ļoti palīdzēja mans vīrs un cēla manu ticību, balstīdamies uz Dieva Vārdu. Mēs centāmies saprast iemeslus, kāpēc bērns kavējas un nenāk pie mums. Dievs mums atgādināja par kādu ģimeņu pasākumu, kurā mūsu brālis Kristū Rolans un viņa sieva liecināja par viņu otrā bērniņa piedzimšanu. Viņu ilgi gaidītais brīnums atnāca uzreiz, kad mācītājs Rufuss bija lūdzis par viņiem. Izlēmām, ka mums arī ir vajadzīgs tāds atbalsts, un pie pirmās iespējas palūdzām, lai mācītājs Rufuss palūdz par mums. Pēc šīs lūgšanas nepagāja trīs mēneši, kā mūsu mazais brīnums lika par sevi manīt! Milzīgs prieks un pateicība piepildīja mūsu sirdis, tāpēc ka mēs sapratām, ka pēc neilga laika mēs turēsim savās rokās un mīlēsim savu ilgi gaidīto bērniņu – mūsu puisīti.

No visas sirds esam pateicīgi Dievam par šo dāvanu, kā arī mācītājam Rufusam, kuru Dievs lietoja, lai mēs saņemtu ilgi gaidīto apsolījumu.

Ejot cauri problēmām un grūtībām, mēs sapratām, ka katrai lietai ir savs laiks. Vēlam jums šajā gadā sagaidīt savu brīnumu Dieva noliktajā laikā un Dieva ieplānotajā vietā, jo Dievs patiešām ir uzticams!

Luīza un Armans
Jelgava, Latvija

Līdzīgi raksti