Ticība uz Jēzu – ir vienīgais, kas var novērst grēka krišanas sekas

 Lai jums žēlastība un miers no mūsu Kunga, Jēzus Kristus!Es sveicinu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Mēs ar jums runājām par to, ka grēks ir ļaunuma sākums. Bet, pat pēc grēkā krišanas, Dievs meklēja cilvēku, jo vēl viņam vislabāko.Dievs sauca uz Ādamu: 
„Un Dievs Tas Kungs sauca cilvēku, sacīdams: “Kur tu esi?” Un Dievs Tas Kungs darīja cilvēkam un viņa sievai drānas no ādām un tajās ieģērba viņus.” (1 Mozus 3:9, 21).
 Neskatoties uz to, ka Ādams un Ieva pakļāva sevi un visu cilvēci lāstam, Dievs viņus apģērba ādas apģērbā. Dievs nogalināja nevainīgu dzīvnieku, izlejot viņa asinis, lai apklātu cilvēka kailumu. Tas bija Jēzus Kristus, Kurš izlēja Savas nevainīgās asinis, nāves atspoguļojums, lai caur Viņu, visi varētu iegūt „ādas apģērbu”, tātad, no jauna iegūt to pieeju Dieva slavai, kura dēļ grēka tika zaudēta. Tieši Dieva slava ir vienīgais avots pilnvērtīgai un uzvaras pilnai dzīvei, kura ir spējīga apklāt mūsu kailumu. 
„Tad nu mums, ticībā taisnotiem, ir miers ar Dievu caur mūsu Kungu Jēzu Kristu. Ar Viņa gādību mēs, kas ticam, esam iegājuši tai žēlastībā, kurā stāvam un teicam sevi laimīgus cerībā iemantot dievišķo godību.” (Romiešiem 5:1-2).
 Ticība uz Jēzu – ir vienīgais, kas var novērst grēka krišanas sekas. 
„Jūs zināt, ka Viņš ir atklājies, lai grēkus atņemtu, un grēku nav Viņā.” (1Jāņa 3:5).
 Jēzus nāca, lai paņemtu uz Sevi mūsu grēkus, citādi, mēs nevarētu glābties no traģēdijām, bēdām un nāves. Slava, Dievam par to, ka Viņš sūtīja Jēzu Kristu šajā pasaulē! Jēzus – ir pierādījums tam, ka Dievs mūs mīl. Ja, Dievs vēlētu cilvēkiem ļaunumu, tad Viņš nekad nebūtu mums Jēzu sūtījis. 
„Ko nu sacīsim par visu to? Ja Dievs par mums, kas būs pret mums? Viņš jau Savu paša Dēlu nav saudzējis, bet To par mums visiem nodevis nāvē. Kā tad Viņš līdz ar To mums nedāvinās visas lietas?” (Romiešiem 8:31-32).
 Dievs jau mums ir dāvājis pašu galveno dāvanu – Jēzu Kristu. Un, kopā ar šo dāvanu mēs saņemam visu, kas mums ir vajadzīgs.Un tā, pasaule nezināja traģēdijas, kamēr tajā nebija grēks. Kad grēks vairojas, tad uz šīs zemes pieaug lāsti un traģēdijas.Tad, kad mēs runājam par grēku, kā par traģēdiju avotu, es gribētu teikt, ka neskatoties uz to, ka Dievs ir novērsis grēkā krišanas sekas caur Sava Dēla, Jēzus Kristus upuri, cilvēki turpina grēkot un pakļaut sevi dažāda veida lāstiem.Grēku var iedalīt savā grēkā un citu cilvēku grēkā. Tas nozīmē, ka cilvēks var ciest savas personīgas izvēles un grēka dēļ, vai arī atsevišķu cilvēku vai cilvēku grupas grēka dēļ. Apustuļa Pētera pirmajā vēstulē tiek atzīmēta atšķirība starp ciešanām ar kurām mēs saskaramies un ciešanām, kuras mēs paši radam. 
„Ja jūs nievā Kristus Vārda dēļ, svētīgi jūs esat! Jo apskaidrošanas un Dieva Gars dus uz jums.  Jo neviens no jums lai necieš, būdams slepkava vai zaglis, vai ļaundaris, vai kā tāds, kas jaucas svešās lietās.”  (1 Pētera 4: 14-14).
 Šie fragmenti no Rakstiem mums parāda, ka ne visas ciešanas izraisīs mūsu grēks, tomēr, apustulis Pēteris uzreiz runā par to, ka cilvēks var ciest, kā slepkava, zaglis, ļaundaris vai kā tāds, kurš jaucās svešās lietās.Tāpēc, pārbaudi šodien savu sirdi. Ja, tu atklāj, ka tavas ciešanas ir saistītas ar to, ka tavs dzīvesveids ir grēcīgs, tad nožēlo to Dieva priekšā un atstāj to pagātnē uz visiem laikiem.Rīt mēs turpināsim mūsu sarunu!Ar Dieva mieru!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.