Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 8.daļa

Dievkalpojuma sākumā mācītājs Rufus runāja par lūgšanas svarīgumu. Dievs aicina Savus bērnus pastāvīgi lūgt un aizlūgt Viņa priekšā. Mācītājs Rufus runāja par to, ka Dievam katrai draudzei ir savs uzdevums. Jau 1999.gadā Dievs pateica, ka viens no draudzes „Gars un Patiesība” uzdevumiem būs lūgšana un aizlūgšana par cilvēkiem. Dievs grib, lai Dieva Namā lūgšanas nebeidzas. Dievs aicina mūs, Dieva bērnus, lai esam aizlūdzēji, kuri garīgi radīs vai dzemdēs Dieva plānus un nodomus šai zemei. Dievs grib, lai mēs kā Draudze lūdzam ne tikai par savām vajadzībām, bet arī par veselām tautām. Bībelē ir teikts, ka Dieva Nams tiks saukts par Lūgšanu Namu. Dievs vēlas, lai lūgšana pastiprinās – gan individuālā līmenī, gan draudzes līmenī. Dievs vēlas, lai Viņa bērni ir spēcīgas un pastāvīgas lūgšanas cilvēki, kuri lūdz ne tikai vienatnē, bet arī visi kopā. Lūgšanas laikā mēs nākam Dieva priekšā, mēs garīgi atjaunojamies. Mācītājs atgādināja arī to, ka mūsu lūgšanu centrā nedrīkstam atrasties mēs paši un mūsu vajadzības, bet gan Dieva griba, Dieva vēlēšanās un Dieva Valstība. Bībelē ir teikts:
„Bet dzenieties papriekš pēc Dieva valstības un pēc Viņa taisnības, tad jums visas šīs lietas taps piemestas.” (Маteja 6:33)
Dievs grib, lai nerūpējamies par savām vajadzībām, bet meklējam Dieva Valstību, un tad mēs nepaliksim kaunā. Ja mēs papriekš meklējam Dieva Valstību un Viņa taisnību, tad tas atspoguļosies mūsu dzīves veidā. Vēlēšanās, lai virs zemes atnāk Dieva Valstība, piepildās Dieva griba, mīlestība uz Dievu, pielūgsme un sajūsma par Dievu, – lūk, kam mūsu dzīvē un mūsu lūgšanās ir jābūt pirmajā vietā. Lūgšanas „Mūsu Tēvs debesīs!” modelis atspoguļo un pasvītro tieši to. Rūpīgi studējot Bībeli, mēs varam uzzināt, kas ir Dieva griba un vēlēšanās. Piemēram, vēstulē Timotejam mēs lasām:
 „(Dievs) kas grib, lai visi cilvēki tiek izglābti un nāk pie patiesības atziņas.” (1.Timotejam 2:4)
Dievs grib, lai visi cilvēki ne tikai tiktu pestīti, bet arī pieaugtu garīgi – lai nāktu pie patiesības atziņas. Vai Dieva griba par to izpaužas tavās lūgšanās? Vai tu centīgi lūdz par cilvēku pestīšanu? Tie ir jautājumi, uz kuriem ir svarīgi atbildēt katram no mums. Mācītājs ieteica pastāvīgi sākt lūgt vismaz par trīs neglābtiem cilvēkiem. Lūdzot par cilvēkiem ar mērķi, lai tie iepazīst Dievu kā dzīvības un patiesības avotu, – ar to tu darbībā parādi savu mīlestību uz cilvēkiem. Bībelē ir teikts:
„Bet tas viss nāk no Dieva, kas mūs ir salīdzinājis ar Sevi caur Kristu un mums devis salīdzināšanas kalpošanu. Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu.” (2.Korintiešiem 5:18-19)
Šajā Rakstu vietā mēs redzam, ka mums ir salīdzināšanas (izlīdzināšanas) kalpošana un salīdzināšanas (izlīdzināšanas) vārds. Dievs ir salīdzinājis mūs ar Sevi caur Jēzu Kristu, un tagad, mums – Dieva bērniem – ir jāsalīdzina cilvēki ar Dievu, nesot viņiem salīdzināšanas vārdu. Dievs mums saka:
 „Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu!” (2.Korintiešiem 5:20)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.