Dieva pielūgšana no visas savas sirds

[dropcap]M[/dropcap]ācītājs Rufus runāja par to, cik svarīgi ir meklēt un pielūgt Dievu no visas savas sirds. Dievam ir svarīga cilvēka sirds, nevis formāla nedzīva slavēšana. Bībelē ir teikts:
“Kad jūs Mani tad piesauksit, Es jums atbildēšu, un, kad jūs nāksit un Mani pielūgsit, Es jūs paklausīšu. Kad jūs Mani meklēsit, jūs Mani atradīsit. Ja jūs no visas sirds Mani meklēsit, Es būšu atrodams, tā saka Tas Kungs…” (Jeremijas 29:12-14)
Ir svarīgi būt modram, lai nepārvērstos par formālu ticīgo, kurš dara kaut ko Dieva labad vienkārši ķeksīša pēc, nedarot no visas sirds, darot bez mīlestības un degsmes. Tāpēc ir svarīgi apstāties un pārbaudīt savas sirds stāvokli. Vienā no saviem psalmiem Dāvids Dievam lūdza:
Pārbaudi mani, ak, Dievs, un izzini manu sirdi; izmeklē mani un izdibini skaidri manas domas, un lūko, vai es neesmu uz ļauna ceļa, tad vadi mani pa mūžības ceļu!” (Psalmi 139:23-24)
Dāvids lūdza, lai Dievs pārbauda viņa sirdi un izdibina viņa domas. Manas sirds stāvoklis un manas domas (nevis tas, cik pareizi un skaisti es runāju) atspoguļo manu patieso garīgo stāvokli. Kad Dāvids lūdza, lai Dievs izzina viņa sirdi, – tas nenozīmēja, ka Dievs nepazina viņa sirdi. Dievs zina visu. Bet Dāvids lūdza, lai Dievs parāda viņam, kā izskatās viņa sirds Dieva acīs. Cilvēks var būt ļoti labās domās par sevi vai arī, tieši pretēji, ļoti sliktās domās. Cilvēki var mūs lielīt, redzot mūsu labos darbus, bet neredzot mūsu sirdi. Un cilvēki var mūs arī kādu lietu pēc nosodīt vai apsūdzēt. Bet svarīgi ir, ko par katru no mums saka un domā Dievs. Un Dievam ir svarīgs mūsu sirds stāvoklis.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.