|

History Makers jauniešu konference 2014

2014. gada 24. un 25. janvārī draudzes “Labā Vēsts” telpās (Ūnijas iela 99, Rīga) jau 2.gadu pēc kārtas norisināsies History Makers jauniešu konference.Divas dienas ar slavēšanu, Dieva vārda mācību, laiku nelielās grupās un sadraudzību, bet pāri visam – kopīgs laiks debespulku Virspavēlnieka klātbūtnē. Nepalaid garām iespēju un tiec sagatavots cīņai! “Bet tu, Dieva cilvēks, bēdz no šīm lietām: dzenies pēc taisnības, dievbijības, ticības, mīlestības, pacietības, lēnprātības, cīnies labo ticības cīņu, satver mūžīgo dzīvību, uz ko tu esi aicināts, pats apliecinādams labo liecību daudzu liecinieku priekšā.” /Apustuļa Pāvila 1. vēstule Timotejam 6:11-12/
Cik ļoti mēs izbaudām tos mirkļus, kad sastopamies ar pašu dzīvo Dievu! Mirkļi, kas pārveido mūsu sirdis un dzīves. Miers, prieks un piepildījums, kas plūst no  Viņa klātbūtnes, ļauj mums visu aizmirst. Katru reizi, kad tuvojamies Viņam, mēs saņemam kaut ko no Viņa. Izmainītas dzīves, jaunas atklāsmes, Dieva aicinājums un atbildes uz mūsu jautājumiem. Tomēr vai nenotiek tā, ka vēlāk tas mūsos izraisa lielas cīņas? Cīņas ar mūsu miesām, mūsu emocijām, apkārtējiem apstākļiem un ar sātanu un viņa valstību. Mēs visi atrodamies cīņas laukā. Ar ko cīnies tu? Vai tu esi gatavs šai cīņai?
Šī konference būs citādāka. Šī būs sagatavošanās vieta tai cīņai, kas tevi sagaida priekšā. Mēs nesolām vieglas sarunas, pārdomas vai gaišas dienas pēc konferences. Bet mēs pasludinām, ka Dievs tevi ir radījis par vairāk kā uzvarētāju. Ar Viņu tu vari uzvarēt visu! Ir pienācis laiks to sākt apzināties un stāvēt Kristus Krusta nopelnā. Izcīni savas uzvaras! Cīnies par sevi un šo tautu!
Programma:24.janvāris, Piektdiena
14:00 reģistrācija
18:00 atklāšana
18:30 vakara sapulce25.janvāris, Sestdiena
PLAD – individuāli savās vietās
9:00 rīta slavēšana
10:00 rīta semināri
12:30 “cīņas” grupiņas
13:00 pusdienu pārtraukums / brīvais laiks.
15:00 lielie semināri
16:20 “cīņas” grupiņas
17:00 pārtraukums
18:00 vakara sapulce Konferencei nav vecuma ierobežojuma, bet tā fokusējas uz jauniešiem vecumā no 15 – 30 gadiem.Ja arī tev ir interese un vēlēšanās doties uz šo pasākumu, tad ieskaties www.historymakers.lv un reģistrējies!Reģistrācijas maksa – tikai 3,50 Ls (5 €). 

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.