Dieva gudrība tava sapņa piepildīšanai (Mācītājs Rufus Adžiboije)

[dropcap]S[/dropcap]vētdienas dievkalpojuma iesākumā mācītājs dalījās ar virkni domu, kuras Dievs deva viņam slavēšanas laikā. Dievam ir svarīgi kādā stāvoklī atrodas mūsu sirds. Zinot to, mums laiku pa laikam jāapstājas savā ceļā un jāizanalizē tas, ko mēs darām, ar kādu nolūku to darām un vai tas ir saistīts ar Dieva mērķa piepildīšanu. Lūdzot par neglābtajiem cilvēkiem, mēs nedrīkstam to darīt aiz ieraduma, neieguldot tajā savu sirdi un mīlestību uz cilvēkiem. Daudzi cilvēki ir atsaluši savās lūgšanās, un dara to vien ķeksīša dēļ. Vai tava sirds pārdzīvo par neglābtajiem cilvēkiem? Vai ir kādi cilvēki, kurus tu nes savā sirdī un lūdz Dievam par viņu glābšanu? Dievs vēlas glābt cilvēkus un šim nolūkam Viņš sūta Savus bērnus. Tāpēc mums kā Dieva bērniem ir jāņem sava sēkla un jāiet un jāsēj tā šajā pasaulē. Bet, lai mēs atgrieztos ar augli, mums savas sēklas jāsēj ar asarām – ar salauztām sirdīm Dieva priekšā un ar aizlūgšanām un mīlestību uz cilvēkiem. Dievs saka mums, lai lūdzam par vismaz triju cilvēku glābšanu – par tiem, ar kuriem esam savstarpējā sadraudzībā, un kuri vēl nav iepazinuši Dievu. Neviens cilvēks nevarēs būt laimīgs bez Dieva. Tieši tāpēc, mēs arī gribam redzēt cilvēkus pestītus, tāpēc mēs arī pastāvīgi lūdzam par neglābtajiem cilvēkiem. Mācītājs Rufus ieteica katram uzrakstīt sarakstu ar vismaz triju cilvēku vārdiem, kuri mums ir dārgi un kuri vēl nav glābti, un sākt pastāvīgi lūgt par viņu glābšanu. Un Dievs to izdarīs, jo Bībelē ir teikts:

 

 „(Dievs )kas grib, lai visi cilvēki tiek izglābti un nāk pie patiesības atziņas.”(1.Timotejam 2:4)

 

Neizturies pret šo uzdevumu virspusēji. Kad Dievs redz rūpes par cilvēku glābšanu, Viņš bagātina, stiprina katru cilvēku, katru ģimeni, katru draudzi. Viens no iemesliem, kāpēc Dievs dažreiz atstāj cilvēkus ir, – viņu nevērība pret to, kas ir svarīgs Dievam.

 

 „Tā saka Tas Kungs Cebaots: palūkojieties taču, kā jums ir līdz šim klājies jūsu ceļos! Kāpiet augšup kalnos, sataisiet kokus un celiet šo namu; tas Man būs patīkami, un Es parādīšu Savu godību, saka Tas Kungs. Jūs gan sagaidījāt daudz, un redzi, iznāca maz, un, kad jūs to pārvedāt mājās, tad Es to tomēr izputināju. Kāpēc tā?” jautā Tas Kungs Cebaots. “Tāpēc, ka Mans nams stāv drupās un ikviens dzenas tikai pēc sava nama. Tāpēc debess aizturēja pār jums savu veldzi, un zemes klēpis noslēdza jums savus augļus.”

 

Dievs vēlas, lai mēs pievēršam savas sirdis tam, ko mēs darām un kādā veidā mēs kaut ko darām savā dzīvē. Dievs vēlas, lai izmainām savu attieksmi pret to, kas ir svarīgs Dievam. Lūdz Dievam, lai Viņš ieliek tavā sirdī tos cilvēkus, par kuriem Viņš vēlas, lai tu lūgtu. Iestājies par viņiem aizlūgšanās un caur lūgšanu savieno šos cilvēkus ar Dievu. Tādā veidā tu šo cilvēku dzīvēs sēsi patiesības sēklas. Un viņu dzīvē atnāks glābšana! Un Dievs tiks pagodināts caur tavu dzīvi!

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.