Mācītāja Rufusa Fraideja Adžiboijes biogrāfija

Rufuss Adžiboije pieņēma Jēzu par savu Kungu un Glābeju 18 gadu vecumā. Gadu pēc savas atgriešanās, viņš turpināja savas studijas Baltkrievijas valsts politehniskā akadēmijā (Minskā), kur viņam tika piešķirts maģistra grāds (MSc) Elektro Inženērijā. Pēc studiju beigšanas mācitājs izjūtot aicinājumu pilnibā nodoties kalpošanai Dievam, kļuva par mācītāju un Dieva Vārda skolotāju.

Rufuss Adžiboije ir dinamisks Dieva vīrs ar apustulisku svaidījumu. Viņš ir mācītājs, bībeles skolotājs, direktors bībeles skolai ‘’Dzīvības Avots’’, vairāku grāmatu, bukletu un rakstu autors, no kuriem lielākā daļa kalpo kā milzīga svētība Dieva bērniem daudzās bijušās Padomju Savienības valstīs. Dažas Bībeles skolas izmanto viņa grāmatas kā mācību palīglīdzekļus. Apvienotie metodistu mācītāji Eirāzijā ir ieteikti lasīt mācitāja grāmatu savas turpmākās izglītības intresēs.

Kopš 1991. gada , mācītājs Rufuss ar degsmi un ar demonstrētu Dieva spēku ir sludinājis Dieva Vārdu dažādās baznīcās, Bībeles skolās un konferencēs. Viņš ir tiešs un izaicina savu auditoriju nepārtraukti pielīdzināt savas dzīves pēc Dieva Vārda standartiem. Kā rezultātā, mācītaja kalpošana ir pilnībā mainījusi daudzu cilvēku dzīves visapkārt pasaulei, īpaši valstīs kā Baltkrievija, Krievija, Ukraina, Lietuva, Igaunija, Somija, Francija, ASV, Vācija, Polija un Dānija.

1993.gadā mācītājs Rufuss kopīgi ar dažiem citiem brāļiem nodibināja draudzi “Dieva Ģimene’’ Minskā, Baltkrievijā un kā mācītājs viņš tur nokalpoja 4 gadus pirms došanās uz Lielvārdi, Latvijā, kur 1999.gadā viņš nodibināja draudzi “Gars un Patiesība”. Mācītājs Rufuss pēdējos 13 gadus ir vadījis draudzi “Gars un Patiesība” . Nesen viņš ir atvēris jaunu draudzes “Gars un Patiesība” filiāli Rīgā, Latvijā, kur viņš vada Bībeles Skolu ‘’Dzīvības Avots’’.

Pār mācītāju Rufusu ir acīmredzams mācīšanas un atjaunošanas svaidījums. Viņa kalpošana ir zīmīga ar Dieva klātbūtni un Svētā Gara dāvanām, šis svaidījums dziedē slimos, dziedē salauztas ģimenes un atjauno salauztu cilvēku dzīvēs, kā rezultātā viņi tagad atkal ir spējīgi sapņot un virzīties virzienā kurā Dievs viņus aicinājis doties. Mācītāja Rufusa karstākā vēlēšanās ir redzēt kā Dieva Valstība pārņem cilvēku dzīves padarot tos izcilus un veiksmīgus par godu Dievam un Dieva Valstības celšanai uz zemes. Lai sasniegtu šo mērķi, mācītāja Rufusa galvenais vēstījums ir par dievbijīga rakstura attīstību Dieva cilvēkos caur Svētā Gara svaidītu mācību, piemēriem un pašdisciplīnu.

Mācītājs savā kalpošanā stingri turas pie patiesības, kas nes gaismu un brīvību cilvēku dzīvēs, palīdzot viņiem kalpot Dievam ar prieku. Viņam ir liela pārliecība un ticība māceklībai un kristīgai izglītībai jo tas ir vienīgais modelis, kas strādā, lai pārveidotu jaunu ticīgo par spēcīgu ieroci Dieva rokās.

Mācītājs Rufuss ir loti iecienīts spīkers, skolotājs un konsultants, kurš ir kalpojis dažādās pasaules valstīs. Viņš ir bijis arī mentors vairākiem mācītājiem savā reģionā. Viņš ir ļoti novērtēts par savu gudrību un vadības prasmēm.

Viņš ir pārvaldījis Latvijas un Baltkrievijas draudžu mācītāju federācijas un pašlaik ir garīgais līderis “Dzīvības Apvienības Avotam” kas sastāv šobrīd no 10 Latvijas baznīcām. Viņš ir arī vadījis pilsētas mēroga dažādu konfesiju apvienotu sanāksmi, kura piesaistīja cilvēkus no vairākām pilsētām, viņš arī uzrakstīja mācību programmu un organizēja vairākas Bībeles skolas, – divu līmeņu lūgšanas skolas lūgšanu līderiem, misionāru-vadības skolu, māceklības skolas, dziedināšanas skolas, ģimenes seminārus un ir sarakstījis astoņas grāmatas un vairākus bukletus.

 PAR ĢIMENIMācītājs Rufuss ir precējies ar skaistu sievu Natāliju, un viņi ir kalpojuši Dievam kopā kā pāris, kopš 1994.gada maija. Mācītājs Rufuss un Natālija ir svētīti ar trīs bērniem, Maiklu, Tomasu un Esteri, kuri kalpo Dievam kopā ar viņiem. Visbeidzot, mācītājs Rufuss savā brīvajā laikā vienmēr ir atrodams iegrimis grāmatās, pastāvīgi izglītojot sevi.

Līdzīgi raksti