|

Stāsts par kādu mammu un ārstu

Noraizējusies sieviete ienāca pie ārsta un teica: ”Dakter, man ir nopietna problēma un man ir nepieciešama jūsu palīdzība. Mans bērns vēl nav pat gadu vecs, bet es esmu atkal palikusi stāvoklī. Es nevēlos otru bērnu tik drīz pēc pirmā.”

Ārsts: “Labi, ko jūs gribat, lai es daru?”

Viņa atbildēja: “Es gribu pārtraukt šo grūtniecību un es ceru uz jūsu palīdzību”.

Ārsts mazliet apdomājās un pēc klusuma mirkļa teica: “Man šķiet, ka esmu izdomājis labāku risinājumu jūsu problēmai. Tas būs arī mazāk bīstams jums pašai”.

Viņa smaidīja, domādama, ka ārsts izpildīs viņas prasību. Tad viņš turpināja: “Redziet, lai jums nebūtu tagad jāuzņemas rūpes par diviem mazuļiem vienlaicīgi, nogalināsim to, kas jau ir piedzimis. Šajā gadījumā jūs varēsiet nedaudz atpūsties līdz nākamais bērniņš piedzims. Ja mums viens no viņiem ir jānogalina, tad nav atšķirības, kurš tas ir. Jūsu veselībai tas būs mazāk riskanti, ja izvēlēsimies jau piedzimušo mazuli.”

Sieviete sastinga šausmās un atbildēja: “Nē, dakter! Cik briesmīgi! Tas taču ir noziegums – nogalināt bērnu!”

“Es jums piekrītu”, atbildēja ārsts. “Bet man likās, ka tas ir tas, ko jūs vēlaties darīt, tāpēc man šis risinājums likās labākais.”

Ārsts pasmaidīja, saprazdams, ka sieviete viņa domu ir sapratusi.

Viņš pārliecināja mammu, ka nav atšķirība starp dzimuša un vēl nedzimuša mazuļa nogalināšanu. Tas ir un paliek noziegums.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.