| |

Ko Dievs saka par buršanu, zīlēšanu, par okultismu, par maģiju utt.

Mūsdienās cilvēki ļoti alkst pēc pārdabiskām parādībām. Mēģinot remdēt šīs slāpes, daudzi  šodien neapzināti pakļauj savu likteni lāstiem un dēmonisko spēku ietekmei.Slava Dievam, ka Viņš neklusē par šo jautājumu, Viņš apgaismo mūs, lai mēs nestaigātu tumsā un nekļūtu par sātana viltīgo manevru upuriem.Dāvids teica, ka staigāšana Viņa vārdā atnes gaismu. 
“Kad kļūst izprotami Tavi vārdi, tie apgaismo un dara vientiesīgos gudrus.” (Psalms 119:130)
 
“Tavs vārds ir manu kāju spīdeklis un gaišums uz maniem ceļiem.” (Psalms 119:105)
 Kad mums ir Dieva vārds attiecībā par jebkuru jautājumu vai situāciju, tad mums ir gaisma no Dieva. Ja mēs pieņemsim lēmumu staigāt šajā gaismā, tad mums būs sadraudzība ar Viņu un Jēzus asinis aizsargās mūs no visa vaida lāstiem un nelaimēm šajā pasaulē. 
“Bet, ja mēs dzīvojam gaismā, kā Viņš ir gaismā, tad mums ir sadraudzība savā starpā un Viņa Dēla Jēzus asinis šķīsta mūs no visiem grēkiem.” (1Jāņa 1:7)

Līdzīgi raksti

  • Bezatbildības epidēmija

    Pieaugoša problēma visā mūsu sabiedrībā šodien – ir vienaldzība. Salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm, studenti šodien ir daudz mazāk ziedojušies studiju nodarbībām. Kalpotāji ir mazāk uzticami savu uzdevumu veikšanā vai pat nākšanā uz darbu. Un ticīgie ir mazāk kategoriski draudzes apmeklēšanā. Iemesls slēpjas tajā, ka cilvēki šodien, īpaši jauni cilvēki, sajūt mazāku nepieciešamību uzņemties uz sevis atbildību. Viņiem ir vāja ziedošanās pret saviem pienākumiem.
  • Kas lielās, lai lielās ar To Kungu!

    «Raugait, brāļi, savus aicinātos, nav tur taču daudz pasaules gudro, nav daudz vareno, nav daudz augsti dzimušo. Bet, kas ģeķīgs pasaulē, to Dievs ir izredzējis, lai liktu kaunā gudros; un, kas nespēcīgs pasaulē, to Dievs ir izredzējis, lai liktu kaunā stipros; un, kas pasaulē zems un nicināts un kas nav nekas, to Dievs ir izredzējis, lai iznīcinātu to, kas ir kas; lai nekas, kas ir miesa, nelielās Dieva priekšā. Pateicoties Viņam, esat jūs vienībā ar Kristu Jēzu, kas mums kļuvis par Dieva gudrību, par taisnību, par dzīves svētumu un pestīšanu, lai būtu, kā ir rakstīts: kas lielās, tas lai lielās ar To Kungu.» (1Kor.1:26-31)
  • Trīs Jāzepa veiksmes noslēpumi

    Tāpēc nav svarīgi, cik netaisna pret tevi ir dzīve, nav svarīgi kā cilvēki attiecas pret tevi – ja tu dzīvosi pareizi un attieksies pret dzīvi kā Jāzeps, tad tu redzēsi, kā Dievs tevi pacels un tu ieņemsi augstu vietu dzīvē. Dievs vēlas tevi paaugstināt, taču tad tev ir jābūt attiecīgām īpašībām un atbilstošai attieksmei pret dzīvi.