Dieva recepte auglīgai dzīvei (Mācītājs Rufus Adžiboije)

[dropcap]Š[/dropcap]ajā svētdienā  mācītājs akcentēja cilvēku uzmanību uz to, cik svarīgi ir piepildīt sirdi un celt savu dzīvi uz Dieva Vārda principiem. 
„ Lūdziet tad nu no Tā Kunga vēlīno un agrīno lietu, un Tas Kungs sabiezinās mākoņus un dos lietus papilnam visiem augiem laukā. (Caharija 10:1).
 Dievs vēlās izliet Savu lietu pār katru no mums. Mūsu dzīve līdzinās dēstam, augam Dieva dārzā.  Mēs esam Dieva taisnības dēsti Viņa laukā. Lai mēs varētu garīgi pieaugt un kļūt par tiem, kādus Dievs vēlās mūs redzēt, mums nepieciešams Dieva žēlastības lietus. 
„Jo, kā lietus un sniegs nāk no debesīm un turp neatgriežas, pirms tas nav veldzējis zemi, to apaugļojis un tērpis zaļumā, ka tā dod sēklu sējējam un maizi ēdējam,  tāpat tas ir ar Manu vārdu, kas iziet no Manas mutes. Tas neatgriezīsies pie Manis tukšā, bet tam jāizdara tas, ko Es vēlos, un jāizpilda savs uzdevums, kādēļ Es to sūtīju.”  (Jesaja 55:10,11).
 Lietus veldzē un baro zemi, padarot to spējīgu ražot augli, kas savukārt rada jaunas sēklas nākamajam sējas  laikam. Lietus – ir Dieva Vārds, kurš neatgriežas tukšā, bet izdara to, kam Dievs to ir sūtījis. Dievs vēlās, lai mēs lūgtu par agrīno un vēlīno lietu. Dievs vēlās, lai mēs uzņemam un izprotam to Dieva Vārda vēstījumu, ko Viņš saka draudzei šajā laikā. Dievs vēlās, la mēs būtu spējīgi radīt augli, Dievam tīkamu. 
“ “Uzklausiet, debesis, un ļauj man runāt, un zeme lai dzird manas mutes vārdus!  Līsti lejup kā lietus, mana mācība, un pili kā rasa, mana valoda, kā lietus uz zaļumu un lāses uz zāli!  Jo es slavēšu Tā Kunga Vārdu: dodiet godu mūsu Dievam! ” (5.Mozus 32:1-3).

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.