Zemes iekarošanas gads (Mācītājs Rufus Adžiboije)

[dropcap]M[/dropcap]ācītājs Rufus apsveica visus ar tuvojošos Jauno gadu. Jaunā gada priekšvakarā vairums cilvēku parasti apstājas ar nolūku, lai izanalizētu aizejošo gadu. Kamēr cilvēks ir dzīvs viņam vēl ir laiks un iespēja kaut ko mainīt, veikt kādas pozitīvas korekcijas savā dzīvē. Kamēr cilvēks ir dzīvs, viņam ir iespēja sākt visu no jauna. Tālab, mums jābūt pateicīgiem Dievam par dzīvības dāvanu. Mūsu dzīve sastāv no laika, kas ļoti ātri paiet. 
„Mūsu dzīvības laiks ir septiņdesmit gadi un, ja kāds ļoti stiprs, astoņdesmit gadi, un mūža ieguvums ir grūtums un bēdas. Tas paiet ātri, un mēs aizlidojam kā ar spārniem. Bet kas gan izprot Tavu dusmu spēku, un kas saredz Tavas bardzības niknumu, Tevi bīdamies? Māci mums mūsu dienas tā skaitīt, ka mēs gudru sirdi dabūjam!”(Psalms 90:10-12).
 Tā bija Mozus – Dieva vīra – lūgšana. Ja mēs dzīvosim gudri un veltīsim sevi pareizām vērtībām, tad mēs savā dzīvē Dieva dusmas un niknumu nepazīsim un neredzēsim. Dieva dusmas un niknums vēršas pret tiem cilvēkiem, kuri ar netaisnību apslāpē Dieva patiesību. 
„Jo Dieva dusmība no debesīm parādās pār visu cilvēku bezdievību un netaisnību, kas savā netaisnībā apslāpē patiesību.”(Romiešiem 1:18).
 Kad mēs dzīvojam pareizi un veltām sevi Dieva misijas piepildīšanai, tad Dievs apsola, ka Viņš būs kopā ar mums. Kādā veidā mēs varam dzīvot pareizi un izpatikt Dievam? Dievs saka, ka tam mums ir vajadzīga Viņa gudrība. Gudra sirds – tā ir atslēga garam mūžam. Gudra sirds – tā ir atslēga laimīgai un auglīgai dzīvei. Gudra sirds atbrīvo mūs no bēdām, vilšanās un nožēlas.Jaunā gada priekšvakarā mums ir derīgi atcerēties šo Mozus lūgšanu. Dienas skrien ļoti ātri. Bieži vien mums visam nepietiek laika. Bieži vien mēs atliekam malā daudzas svarīgas lietas. Bet gudra sirds analizē, apstājas un novērtē to, kam tiek veltīts laiks.Dievs vēl dod mums laiku tam, lai mēs iemantotu gudrību, kā pareizi vadīt savas dienas. Mums vajadzētu pateikties Dievam par to, ka Viņš ir sargājis mūs visu šo gadu un parādījis Savu žēlastību katram no mums, ļaujot ieiet šajā jaunajā dienā. Dievam ir plāns mūsu dzīvei un labi nodomi mūsu nākotnei. Lai Dievs palīdz mums gudri pavadīt savu laiku. Lai Dievs palīdz mums veikt nepieciešamās izmaiņas mūsu dzīvē. Lai Dievs dod mums Savu spēku un žēlastību piepildīt Viņa Vārdu. Gaidi no Dieva, ka vislabākais vēl ir priekšā. Visi Dieva apsolījumi Jēzū Kristū ir „jā” un „āmen”. Lūdz Dievam, lai Viņš palīdz tev ieraudzīt tavu dzīvi ar Viņa acīm. Lai Dievs palīdz mums neredzēt ierobežojumus savā ceļā, bet gan redzēt iespējas, jo Viņš vienmēr ir kopā ar mums.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.