|

Dievs dziedināja manu muguru.

Mana liecība ir par to, kā Dievs dziedināja manu muguru pagājušā gada beigās.
Mani bērni sāka mācīties spēlēt klavieres mūzikas skolā, tāpēc mums bija jānopērk instruments. Mēs atradām ļoti labas, bet smagas klavieres interneta veikalā, un nolēmām tās tūlīt iegādāties. Tomēr pārdevējs sacīja, ka tas nav iespējams, jo tajā dienā viņiem strādāja tikai divi darbinieki, bet, lai piegādātu klavieres, ir nepieciešami trīs cilvēki, un mana sieva sarunāja, ka es palīdzēšu klavieres nest.
Kad viņi atbrauca, es nogāju lejā palīdzēt uznest klavieres augšā. Nesot es sajutu sāpes muguras lejasdaļā, bet es tam īpašu uzmanību nepievērsu. Pakāpeniski nedēļas laikā sāpes kļuva stiprākas, un mēs ar sievu nolēmām aizbraukt uz slimnīcu uztaisīt rentgenu, un tika atklāts, ka man ir izslīdējis disks. Man sacīja, ka atlabšanai būs nepieciešamas sešas nedēļas, un man katru dienu bija jādodas uz slimnīcu, kur man injicēja pretsāpju medikamentus un vitamīnus.
Sāpes kļuva neciešamas, un es vairāk nevarēju pagulēt gultā, kā arī es varēju piecelties no gultas tikai rāpus. Par mani lūdza Dievu mana draudzes ģimene un arī miesīgā ģimene, un kopš tā brīža sākās dziedināšana. Divu nedēļu laikā es jau atkal varēju pastaigāt un pagulēt normāli bez pretsāpju līdzekļiem – tas bija noticis par četrām nedēļām agrāk, nekā bija noteicis ārsts.
Ar šī gada janvāri esmu atsācis skriet un šobrīd trenējos, lai piedalītos Rīgas maratonā.
Ja jums ir vajadzīgs brīnums, tas ir ļoti tuvu jums. Pieņemiet savu brīnumu Jēzus Vārdā. Es pasludinu brīnumu priekš jums tieši tagad un Jēzus Vārdā nolādu jebkādu slimības sakni jūsu dzīvē. Es anulēju jebkādus lāstus, kas izraisa neauglību jūsu dzimtā, varenajā Jēzus Vārdā.

Evanss Osemwegie,
Ogre, Latvija

Līdzīgi raksti