Izmaiņas un pārmaiņas mūsu dzīvē atnāk tad, kad mēs kļūstam par Dieva vārda darītājiem

Labdien, dārgie draugi!Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar dzīvo Dieva vārdu!Mēs ar jums runājām par to, ka pūlis seko Dievam tad, kad tas tam ir izdevīgi, bet Jēzus mācekļi seko Viņam tālab, ka tie mīl Dievu un ir ziedojuši Viņam savu dzīvi.Mēs runājām arī par to, ka Dievs vēlas, lai mēs topam līdzīgi Jēzum. Kad mēs pielīdzināsimies Jēzum, tad viss mūsu dzīvei nepieciešamais taps pielikts mums.Dievs var uzticēt lielu naudas summu cilvēkam, kurš caur prāta atjaunotni ar Dieva vārdu ir atbrīvojies no skopuma, alkatības un pārmērīgas taupības. Dievs var to darīt, jo Viņš zina, ka šāda cilvēka sirds nav pielipusi naudai.Ja jūs vēlaties mainīties, jums ir jākļūst par Jēzus Kristus mācekli. Būt par Jēzus mācekli – tas nozīmē būt disciplinētam tajā, lai pastāvīgi mācītos no Jēzus un itin visā sekotu Viņa piemēram. Jēzus mācekļi mainās ne jau tāpēc, ka tie ir piepildīti ar zināšanām par Jēzu un Viņa dzīves veidu, bet tāpēc, ka tie pieliek piepūli tam, lai Dieva vārds kļūtu par miesu viņu dzīvēs. Un tikai tādā veidā cilvēks mainās Kristus līdzībā un kļūst par Kristus vēstuli, kuru lasa visi.Daudzi cilvēki mīl mācīties un iegūt jaunas zināšanas, tai skaitā arī zināšanas par Dievu, par Bībeli, par ticību. Taču, ar vienām zināšanām vien nepietiks, lai cilvēks kļūtu par patiesu Jēzus mācekli.Eksistē cilvēku kategorija, kuri pastāvīgi piepildās ar jaunu informāciju par Dievu, bet tas nekā neatspoguļojas viņu dzīves veidā.Par tādiem cilvēkiem Pāvils raksta savā Vēstulē Timotejam. 
„Kas vienmēr mācās un nekad nevar nonākt pie patiesības atziņas.”(1.Timotejam 3:7).
 Tādi cilvēki pastāvīgi mācās, bet nekad nesasniedz patiesības atziņu.Ko tas nozīmē? Cilvēki, kuri visu laiku mācās un mācās, bet nepielieto savā dzīvē to, ko Dievs tiem saka, – tie nekad nesasniegs patiesības atziņu.Jēzus sacīja, ka tikai tas, kurš grib DARĪT Tēva prātu, varēs saprast(atzīt) Viņa mācību. 
„Ja kāds grib darīt Viņa prātu, tas sapratīs, vai Mana mācība ir no Dieva vai Es runāju pats no Sevis.” (Jāņa 7:17)
 Līdz brīdim, kamēr cilvēks meklē tikai zināšanas par Dievu un Viņa gribu(prātu), bet netiecas uz to, lai pielietotu šīs zināšanas savā dzīvē, viņš nekad nespēs saprast (atzīt) patiesību. Bet mēs zinām, ka tikai patiesības atziņa dara cilvēku brīvu. 
„Tad Jēzus sacīja jūdiem, kas bija sākuši ticēt Viņam: “Ja jūs paliekat Manos vārdos, jūs patiesi esat Mani mācekļi, un jūs atzīsit patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus.”(Jāņa 8:31-32).
 Bībele saka, ka Dieva vārds ir pilns patiesības un žēlastības (Jāņa 1:14). Kad mēs pieņemam Dieva vārda patiesību , mūsu dzīvē atbrīvojas Dieva žēlastība, kas palīdz mums darīt to, ko tīri cilvēciski izdarīt nav iespējams. Dieva žēlastība pilnībā maina mūs un dara mūs tādus, kādiem mums jābūt.Izmaiņas un pārmaiņas mūsu dzīvē atnāk tad, kad mēs kļūstam par Dieva vārda darītājiem. 
„Tāpēc, nolikdami visu netīrību un lielo ļaunprātību, lēnprātībā saņemiet iedēstīto vārdu, kas var izglābt jūsu dvēseles. Bet esiet vārda darītāji un ne tikai klausītāji, paši sevi maldinādami. Jo, ja kāds ir vārda klausītājs un ne darītājs, tas līdzinās vīram, kas savu miesīgo seju aplūko spogulī. Jo viņš sevi aplūko un aiziet un tūlīt aizmirst, kāds viņš bija. Bet, kas ieskatīsies un paliks pilnīgajā svabadības likumā, nebūdams aizmāršīgs klausītājs, bet darba darītājs, tas būs svētīgs savā darbībā.”(Jēkaba 1:21-25).
  Mūsu sarunu turpināsim rīt!Esiet svētīti šai brīnišķīgajā dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

One Comment

 1. Paldies, mācītāj Rufuss!!!!
  Par tik dziļām un dzīvām domām!!! Tās nāk no Svētā Gara!!!
  Man prieks par to, ka domājam līdzīgi un saprotu, ka Tas ir pareizais ceļš!!!!
  Jūsu raksti, domas un Dievkalpojumi ir tie, kur Dievs pabaro, pamāca, dod skaidrību un atziņu!!!! Kas palīdz un palīdzēs daudziem piecelties, iet un turēt šo kursu uz mērķi, kurš visus mūs vieno!!!!
  Paldies saku Debesu Tēvam par Jums, par Jūsu kalpošanu, par iedvesmām un žēlastībām, ko Tēvs Jums dāvā!!!! Esiet laimīgs, ka esat un dalaties ar to, kas Jūsos ir tik dzīvs!!!!

  Ar pateicību sirdī, Silva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.