Izmanto savus talantus kalpošanai Dieva Namā (Mācītājs Rufus Adžiboije)

Mums jāapzinās, ka mūsu galvenā misija, kuras dēļ mēs atrodamies uz zemes, – tā ir Dieva Nama celtniecība. Bet, tā iemesla dēļ, ka katrs ir aizņemts ar savām lietām, un ne Dieva, – Dieva Nams ir atstāts novārtā. Mēs bieži vien Dievam sakām, ka VĒL NAV LAIKS, bet, tai pat laikā gribam, lai Viņš atbild uz mūsu lūgšanām un sūta Savu palīdzību NEKAVĒJOTIES. Mēs bieži esam aizņemti ar savām darīšanām, mūsu uzmanība un laiks tiek tērēts tam, kas svarīgs mums, un ne Dievam. Daži cilvēki saka, ka viņiem šobrīd nav laika Dievam un Viņa darbiem, ka tie nodarbosies ar to tad, kad viņu dzīvē viss nokārtosies. Tā ir liela kļūda.Hagaja grāmatā Dievs vairākkārt ir teicis, lai Viņa bērni pievērš savas sirdis saviem ceļiem. 
„Un nu, saka Tas Kungs Cebaots, palūkojieties, kā jums ir līdz šim klājies jūsu ceļos!”(Hagaja 1:5).
Bībeles tulkojumā krievu valodā: „……..: pievērsiet savas sirdis saviem ceļiem.” Dievs vēlas, lai analizējam savu dzīvi, esam uzmanīgi pret to, kas notiek visapkārt. 
„Jūs sējāt bagātīgi, bet ievācāt trūcīgi; jūs ēdāt gan, tomēr trūkst, lai jūs justos paēduši; jūs dzerat un tomēr nedzesējat slāpes; jums ir gan apģērbs, bet tas nedod pietiekami siltuma, un, kas pelna algu, tas ber to caurā makā. Tā saka Tas Kungs Cebaots: palūkojieties taču, kā jums ir līdz šim klājies jūsu ceļos!” (Hagaja 1:6-7).
 Mums jāsaprot, ka bieži vien mūsu finansiālās grūtības un citas problēmas, ar kurām saskaramies, ir Dieva aicinājums uz to, lai pievēršam savu uzmanību saviem ceļiem. To dara ne jau sātans, bet Dievs: 
„Tāpēc debess aizturēja pār jums savu veldzi, un zemes klēpis noslēdza jums savus augļus. Un Es sūtīju sausumu pār visu zemi un kalniem, pār labību, pār vīnu un eļļu, un pār visu, kas izaug no zemes, tāpat arī pār ļaudīm, lopiem un visiem ar rokām darāmiem darbiem.”(Hagaja 1:10-11).
 Dievs mūs mīl, un tieši tāpēc Viņš neļaus mums būt veiksmīgiem, ja mēs ignorēsim savu misiju no Viņa. Dievs grib pievērst manu uzmanību Sev, jo Viņš zina, ka manas svētības un labklājība ir – Dieva Nama celtniecībā. Tu neredzi īpašus panākumus savā dzīvē, jo tērē laiku tikai tam, lai risinātu savas problēmas, lai celtu savu namu un savu biznesu, un, tai pat laikā, tik maz laika veltī Dieva Nama celtniecībai. Dievs saka: 
„Kāpiet augšup kalnos, sataisiet kokus un celiet šo namu; tas Man būs patīkami, un Es parādīšu Savu godību, saka Tas Kungs.”(Hagaja 1:8).
 Sāc celt Dieva Namu, sāc ieguldīt sevi tajā, par ko pārdzīvo Viņš, un tad Viņš parādīs tev labvēlību un svētīs tevi. Dievs sola parūpēties par visu mums nepieciešamo, ja vien mēs ievērosim Viņa svarīgo principu: 
„Bet dzenieties papriekš pēc Dieva valstības un pēc Viņa taisnības, tad jums visas šīs lietas taps piemestas.” (Mateja 6:33).
  Mēs dažkārt nesaprotam šo principu un Dieva noteikto kārtību. Dievs bieži vien pieļauj problēmas mūsu dzīvē ar nolūku, lai mēs pievēršam savu uzmanību šim principam. Dievs parūpēsies par visu nepieciešamo, ja vien mēs papriekš meklēsim Viņa Valstību un Viņa taisnību. Dievs vēlas, lai mūsu fokuss ir uz Viņu, lai uzticamies Viņam visos savos ceļos, lai risinām Viņa problēmas. Un tādā gadījumā, Dievs apsola, ka Viņš atrisinās visas mūsu problēmas. Kad cilvēks neiegulda sevi Dieva darbos, viņš atrod tam attaisnojumu – VĒL NAV PIENĀCIS LAIKS. Bet Dievs saka, ka TAGAD ir laiks celt Dieva Namu Latvijā, un tad Viņš mūs svētīs. Bet, ja Dieva tauta aizmirsīs savu misiju un necels Dieva Namu, ja katrs būs aizņemts ar savām lietām, tad debesis aizturēs Dieva svētības. Par to mēs lasām Bībelē: 
„Tāpēc debess aizturēja pār jums savu veldzi, un zemes klēpis noslēdza jums savus augļus. Un Es sūtīju sausumu pār visu zemi un kalniem, pār labību, pār vīnu un eļļu, un pār visu, kas izaug no zemes, tāpat arī pār ļaudīm, lopiem un visiem ar rokām darāmiem darbiem.”(Hagaja 1:10-11).
 Ja tu gribi sekot Jēzum, tev par sevi ir jāaizmirst. Un tā ir tā cena, kas jāmaksā par sekošanu Jēzum. Diemžēl, jo augstāka ir cena, jo mazāk cilvēku turpina šo ceļu, jo ne visi ir gatavi nomirt sev. Ja tu gribi dzīvot komfortā, tad nevarēsi sekot Jēzum un būt par Viņa mācekli. Mēs varam teikt sev un citiem, ka viss, ko darām, – tas ir Dieva labad, ka viss, kas mums pieder, – pieder Dievam. Taču, Dievs mūs pārbaudīs. Ja tu neesi gatavs atdot Dievam to, ko Viņš no tevis prasa, tu vienkārši māni pats sevi.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.