Izmanto savus talantus kalpošanai Dieva Namā (Mācītājs Rufus Adžiboije)

Mēs varam paskatīties uz Ābrahāma dzīvi. Dievs pārbaudīja Ābrahāmu, liekot tam upurēt savu dēlu Īzāku. Un Ābrahāms izpildīja to, jo viņš bija paklausīgs un uzticams savā kalpošanā Dievam. Un Dievs par Ābrahāma paklausību svētīja viņu vairāk nekā agrāk. 
„un sacīja: “Es esmu zvērējis, saka Tas Kungs, ka tāpēc, ka tu to esi darījis un neesi taupījis savu vienīgo dēlu, Es tevi svētīdams svētīšu un vairodams vairošu tavus pēcnācējus kā debesu zvaigznes, kā smiltis jūras malā. Un tavi pēcnācēji iekaros tavu ienaidnieku vārtus. Un tavos pēcnācējos tiks svētītas visas zemes tautas, tāpēc, ka tu esi paklausījis Manai balsij.”(1.Mozus 22:16-18).
 Mūsu paklausība un ziedošanās Dievam ir pamats tam, lai Viņš varētu mūs svētīt. Dievs bieži vien prasa tavu laiku, tavus talantus, finanses utt. – un ne jau tāpēc, ka Viņam tas viss būtu nepieciešams, bet gan tāpēc, ka Viņam vajadzīgs iemesls (pamats) tam, lai svētītu tavu dzīvi.Caur pravieti Hagaju Dievs norādīja Israēla tautai uz to, ka tie dzīvo nepareizi un neizmanto tiem dotos resursus dotajam uzdevuma. Un tauta paklausīja Dievam. 
„Tad Zerubābels, Šealtiēla dēls, un Jozua, Jocadaka dēls, augstais priesteris un visi, kas tur no tautas vēl bija, ar lielu uzmanību uzklausīja Tā Kunga, sava Dieva, balsi un pravieša Hagaja vārdus, kuru Dievs Tas Kungs pie viņiem bija sūtījis, un tauta sajuta lielu bijību Tā Kunga priekšā. Tad Hagajs, Tā Kunga sūtnis, kura uzdevums bija Dieva vēstījumu tautai zināmu darīt, runāja šādus vārdus: “Es esmu ar jums! – tā saka Tas Kungs.”(Hagaja 1:12-13).
 Dieva tauta paklausīja Dievam un sāka celt un darīt Dieva darbus. Un tad Dievs caur pravieti teica: „Es esmu ar jums!”. Mēs redzēsim Dieva klātbūtnes izpausmi savā dzīvē, ja dzīvosim Viņam un izpildīsim Viņa dotos uzdevumus (skat. Mateja 28:19-20). Un tātad, Dieva tauta „uzsāka darbus gar Tā Kunga Cebaota, sava Dieva, namu.” 
„Un Tas Kungs lika pamosties Zerubābelā, Šealtiēla dēlā, Jūdas apgabala pārvaldniekā, un Jozuā, Jocadaka dēlā, augstajā priesterī, un visos no tautas atlikušajos jaunam garam, tā, ka viņi nāca un uzsāka darbus gar Tā Kunga Cebaota, sava Dieva, namu.”(Hagaja 1:14).
 Viņi cēla pagaidu Templi Dievam, un arī mums nu ir pienācis laiks celt Namu Dievam. Tu nevari attaisnoties ar savu jaunību vai vecumu, lai tāpēc nekalpotu Dievam. Lai Dieva Nams tiktu uzcelts, lai Viņš varētu izpaust Sevi mūsu sabiedrībā, – veltī Viņam un atdod kalpošanai Viņam visus savus talantus, savas spējas.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.