Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 4.daļa

[dropcap]S[/dropcap]vētdienas dievkalpojumu mācītājs Rufus iesāka ar zināmu Rakstu vietu:
“Bet Viņš (Jēzus) atbildēja un sacīja: “Stāv rakstīts: cilvēks nedzīvo no maizes vien, bet no ikkatra vārda, kas iziet no Dieva mutes. (Маteja 4:4)
Katram cilvēkam ir kādas vājības, bet, pieņemot Dieva Vārdu, mēs smeļam spēku un atbalstu no Dieva. Mēs būsim tik spēcīgi, cik spēcīgs būs mūsu gars. Bībelē ir teikts, ka cilvēka gars panes viņa vājības (Sal.pam. 18:14). Uzturot sevi Dieva Vārdā un iesakņojoties tajā, mēs stiprinām savu garu un kļūstam spējīgi iziet caur grūtībām un panest vājības. Dieva Vārds ir labākā barība mūsu garam un stiprinājums visai mūsu dzīvei. Jeremijas grāmatā ir rakstīts:
Cik bieži man atskanēja Tavs vārds, es to uzņēmu kā barību, un tas man bija par svētlaimību un sirds līksmību  (Jeremijas 15:16)
Jeremija paēdināja savu garu ar Vārdu no Dieva, un šis Vārds piepildīja viņu ar prieku un līksmību. Dieva Vārds ir prieka avots. Tāpēc pats labākais līdzeklis pret vilšanos, depresiju, panīkumu ir Dieva Vārds, kurš atnes neaprakstāmu prieku un dziedināšanu. Dieva Vārds – tā mums ir dāvana no Dieva, tā ir milzīga bagātība, kura ir jāciena un ar kuru ir jāpiepilda sava sirds. Lai Dievs mums katram dod dziļu atklāsmi par Dieva Vārda svarīgumu un vērtību. Lai Dievs iemāca katram no mums paņemt no Dieva Vārda Dieva gudrības dārgumus. Dieva Vārdā ir garīgs Dieva spēks un Viņa dzīvība. Tāpēc, barojoties un pieņemot Dieva Vārdu, mēs kopā ar to pieņemam spēku un Dieva dzīvību. Mācītājs Rufus atgādināja, ka katram cilvēkam ir aicinājums no Dieva. Un to neviens cilvēks nespēj mainīt. Bet tas, vai mēs ieiesim savā aicinājumā un piepildīsim to, ir atkarīgs no mums pašiem. Cik lielā mērā tu apzinies savu aicinājumu no Dieva un ziedo tam savu laiku un sevi pašu, tik lielā mērā tev būs vajadzība pēc Dieva un Viņa nodrošinājuma. Cilvēks, kurš nedomā par savu aicinājumu, bet dzīvo, kā ienāk prātā – neizjūt vajadzību pēc Dieva, Viņa palīdzības un padoma. Dieva palīdzība, nodrošinājums vai instrumenti ir sagatavoti tikai tiem cilvēkiem, kuri apzinās savu aicinājumu, vēlas virzīties un efektīvi īstenot šo aicinājumu. Katra Dieva bērna galvenais aicinājums ir pagodināt Dievu ar savu dzīvi, pielūgt Viņu un piepildīt Dieva gribu. Es esmu aicināts katru dienu piepildīt Dieva gribu. Lūgšanā “Mūsu Tēvs debesīs!” Jēzus teica tādus vārdus:
“…Tēvs debesīs! Svētīts lai top Tavs Vārds. Lai nāk Tava valstība, Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes.” (Маteja 6:9-10)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.