Topiet stipri savā Kungā un Viņa varenajā spēkā (Evaņģēlists Ēriks Kasto)

[dropcap]Š[/dropcap]ajā svētdienā draudzē kalpoja

evaņģēlists no Amerikas — Ēriks Kasto. Viņš kalpo daudzās pilsētās un valstīs, sludinot vēsti par pestīšanu caur ticību Jēzum Kristum. Mācītājs Ēriks uzmundrināja draudzi ar Dieva Vārdu, aicinādams nepagurt sekošanā Dievam un turpināt kalpot Viņam. Dievs vēlās vest mūs no spēka spēkā, no slavas slavā, no ticības ticībā. Par to daudzkārt ir teikts Bībelē.

 

«Svētīgi ir tie cilvēki, kas Tevī atrod sev spēku, kam sirdīs stāv Tavi ceļi, kas, caur raudu ieleju staigādami, to dara par avoksnainu zemi, un jau agrais lietus to pušķo ar svētību. Viņi iet no spēka uz spēku, līdz kamēr viņi parādās Dieva priekšā Ciānā » (Ps. 84:6-8).

 

«Jo tajā atklājas Dieva taisnība no ticības uz ticību, kā rakstīts: no ticības taisnais dzīvos» (Romiešiem.1:17).

 

«Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars» (2. Korintiešiem 3:18).

 

Dievs vēlās, lai mēs nestāvam uz vietas, bet pieaugam Dieva atziņā un Dieva ceļu iepazīšanā.  Sātans neieredz, kad Dieva bērni staigā Dieva Vārda patiesībā, pielietojot praktiski savu ticību. Sātans dara visu iespējamo, lai iesētu cilvēku sirdīs šaubas un atņemtu tiem ticību. Ticība ir ļoti svarīga, jo Dieva Valstība tiek celta un virzīta tieši ar ticību tam, ko ir teicis Dievs. Dievs izlej pār saviem bērniem svaidījumu, lai viņi būtu spējīgi piepildīt Viņa gribu. Dievs vēlās redzēt cilvēkus, kuri ir gatavi atsaukties Viņa aicinājumam un maksāt jebkuru cenu, lai Dieva Valstība īstenotos un izplatītos uz šīs zemes. Ar praviešu Elijas un Elīsas piemēru Bībelē, mācītājs Ēriks parādīja, kā Dieva svaidījums, kas mājoja uz Eliju, pārgāja uz jaunā Elīsas dzīvi un kalpošanu. Elīsa saņēma divkāršu svaidījumu. Tas kļuva iespējams pateicoties Elīsas ticībai un pareizām derības attiecībām starp Eliju un Elīsu. Dievs ielika Savu Garu un izlēja Savu svaidījumu pār Elīsu kalpošanas turpināšanai un Dieva gribas piepildīšanai uz zemes.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.