Atklāsme par ticīgo varu

[dropcap]Š[/dropcap]ajā svētdienā kalpoja mācītājs Baijo no Nigērijas. Viņš ir sens mūsu draudzes draugs. Mācītājs Baijo sludināja par ticīgo varu pār sātanu un apstākļiem. Dievs zina un redz, ka sātans rada daudz ļaunuma šajā pasaulē. Dievs mīl cilvēkus, tāpēc Viņš vēlas apbruņot un sagatavot Savus bērnus, lai viņi nestu Dieva glābšanas gaismu šajā pasaulē. Jēzus nāca nevis tiesāt pasauli, bet glābt. Jēzus nāca, lai mums būtu dzīvība un pārpilnība. Bet sātans nāca, lai zagtu, nogalinātu un nomaitātu. Viss, kas nenes dzīvību – ir no mūsu ienaidnieka. Mums ir jāzina, ka aiz katras iznīcības, ļaunuma un traģēdijām stāv sātans. Tikai Dieva bērni var apturēt tā ļaunuma plūsmu, ar kuru šodien ir piepildīta pasaule. Tāpēc Dievs ceļ Savu Draudzi, atverot mūsu acis uz to, ka, esot Viņā, mums ir vara un spēks. Dieva bērnu uzdevums ir ne tikai nest pazudušajai pasaulei vēsti par glābšanu, bet arī sagraut visus sātana darbus, sagrautu ļaunumu cilvēku dzīvēs. Bet mums ir jāatceras, ka mēs nekarojam pret cilvēkiem un pret miesu. Bībelē ir teikts: 
Jo ne pret miesu un asinīm mums s, bet pret valdīm un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.” (Efeziešiem 6:12)
 Kristus miesa ir vienīgais spēks pret sātanu un vienīgais risinājums pret ļaunumu, ar ko ir piepildīta šī pasaule. Jēzus Kristus ir devis mums varu sagraut visus sātana darbus.Mums ir jāsaprot un jāapzinās tas, ka mēs kā Dieva bērni šodien atrodamies Dieva spēka varenās izpausmes sākuma posmā. Dieva spēka izpausme ir vienīgais veids, kā mēs varam apturēt iznīcināšanu, kuru sātans izraisa cilvēka dzīvē. 
„Arī jūs bijāt miruši savos pārkāpumos un grēkos, kuros reiz dzīvojāt, pakļauti šīs pasaules varas nesējam, gaisa valsts valdniekam, garam, kas vēl tagad darbojas nepaklausības bērnos.” (Efeziešiem 2:1-2)
 Šajā Rakstu vietā mēs redzam, ka ir konkrēts ļaunais gars, kurš izpaužas, darbojas caur nepaklausības dēliem – cilvēkiem, kuri nepakļaujas evaņģēlijam. Mums ir jāierauga tas, ka Dievs mums Jēzū Kristū ir dāvājis varu, lai mēs sagrautu sātana valstību, un ir devis varu, lai mēs nostiprinātu Dieva Valstību uz zemes. 
„Ja mūsu evaņģēlijs ir aizsegts, tad tas ir aizsegts tiem, kas pazūd, kuriem šīs pasaules dievs ir apstulbojis neticīgo sirdi, ka tiem nespīd Kristus godības evaņģēlija gaišums, kas ir Dieva attēls.” (2.Korintiešiem 4:3-4)
 Sātans darbojas cilvēka prātā. Sātans nebaidās no profesoriem vai docentiem, viņš nebaidās no zināšanām, jo pats ir pietiekoši gudrs. Sātans ir ieinteresēts aptumšot cilvēku prātus, lai tie sāktu atraidīt evaņģēliju. Bet Dievam ir risinājums uz visu. Dievs Saviem bērniem ir dāvājis varu Jēzū Kristū. Mums ir jāsaņem dziļa atklāsme par šo varu, kura mums ir dāvāta Jēzū Kristū. Bet mums arī ir jāzina, ka Dievs mums ir dāvājis ne tikai varu, bet arī Savu spēku. 
„Bet jūs dabūsit spēku, kad Svētais Gars būs nācis pār jums, un būsit Mani liecinieki kā Jeruzālemē, tā visā Jūdejā un Samarijā un līdz pašam pasaules galam.” (Apustuļu d. 1:8)
 Mēs esam pieņēmuši Svētā Gara spēku – Dieva spēju sagraut sātana darbus. Bet daudzi Dieva bērni neizmanto šo spēku, jo nesaprot, kā šis spēks darbojas. Dieva bērni bieži lūdz Dievam spēku, neapzinoties to, ka viņiem šis spēks jau ir dots.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.