Līdzīgi raksti
Sievietes ietekme
AutorsZane Rudzite Lasīšanas laiks: 19 minutesIevu Dievs neradīja Ādama izklaidēšanai, bet gan ar noteiktu mērķi – pozitīvi ietekmēt savu vīru, piedot visam formu.
Pasaka par akmeņkali
AutorsLaura Grandāne Lasīšanas laiks: 5 minutesPasaulē ir daudz cilvēku, kuri ir laimīgāki par Tevi, bet (iespējams vēl vairāk) ir arī cilvēki, kuri labprāt būtu Tavā vietā. Jo Tev jau ir daudz vairāk dots, nekā viņiem. Nevienam nav viss, bet katram ir daudz, par ko pateikties Dievam. Vienmēr var būt labāk, bet vienmēr var būt arī sliktāk. Novērtē to, kas ir Tev!
Bībeles skola
AutorsMācītājs Rufus Adžiboije Lasīšanas laiks: 2 minutesApmācībās uzsvars tiek likts uz to, lai pārliecinātos, ka studenti ir dziļi sakņojušies un nostiprinājušies kristīgā dzīvesveidā (raksturā) un tiem ir nepieciešamās prasmes un gudrība, lai kalpotu Dievam. Tāpēc mūsu Bībeles institūts ir orientēts vairāk praktiski, nekā teoloģiski. Tas nenozīmē, ka mēs ignorējam veselīgu biblisko teoloģiju. Tas nozīmē to, ka mūsu Bībeles skolā jūs uzreiz apgūsiet Dieva Vārda jēdzienus un principus, ko varat pielietot savā dzīvē ikdienā.Izpratne par tavu uzdevumu Valstībā
AutorsMartins Tidemanis Lasīšanas laiks: 37 minutesBībele nešaubīgi runā par to, ka mūsu dzīvei uz zemes ir mērķis un nozīme. Daudzas Rakstu vietas to apgalvo, taču mani spēcīgi aizskāra tas, ko Pāvils uzrakstīja vēstulē Efeziešiem 2: 10 «Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.». Kāda dziļa patiesība apslēpta šajā nelielajā Bībeles Rakstu vietā. Izanalizējot tās nozīmi mēs varam izdarīt dažus secinājumus:
Dievam viss ir iespējams
AutorsLaura Grandāne Lasīšanas laiks: 5 minutesTu saki ”Tas ir neiespējami” Dievs saka ”Viss ir iespējams” / Lūkas evanģēlijs 18:27/ – 27 Bet Viņš atbildēja: “Kas cilvēkiem nav iespējams, tas iespējams Dievam.”
Profesora saruna ar studentu
AutorsLaura Grandāne Lasīšanas laiks: 4 minutesStarp Dievu un cilvēku ir tikai viena saikne– tā ir Ticība!
