Ko darīt kad izsīkst zemes avoti

Ko darīt kad izsīkst zemes avoti? Kā smelt dzīvību no neizsīkstošā dzīvības avota, kas ir mūsos?Es vēlos parādīt jums no Rakstiem, ko vajag darīt dažādās dzīves situācijās, tāpēc ka es ticu, ka vienīgais veids kā iespējams kļūt brīvam un palikt brīvam – ir iepazīt patiesību un palikt patiesībā.Lai varētu baudīt dzīvi, ir vajadzīgs drošs avots, no kurienes pastāvīgi smelt visu to, kas vajadzīgs dzīvei: spēku, nodrošinājumu, aizsardzību, veselību, mīlestību, prieku, mieru utt.Visam, kas nedrīkst pārtrūkt, ir vajadzīgs pastāvīgs un drošs avots, savādāk mēs cietīsim grūtības un trūkumu.Vienīgais drošais avots cilvēka dzīvē, tas ir Dievs un Jēzus Kristus, kuru Dievs sūtīja pie mums. Mums ir jāiemācās pasmelt no Viņa mūsu apmierinājumu caur ikdienas sadraudzību ar Viņu un uzticēšanos Viņam. Pretējā gadījumā, mēs būsim nelaimīgi, neskatoties pat uz to, ka mēs esam ticīgie. Aplūkosim dažas svarīgas Rakstu vietas, kuras apstiprina šo principu.
  • Коlоs. 2:9,10,13
  • 1 Тim. 6:17-19
No šīm Rakstu vietām mēs redzam, ka Dievs ir patiesais baudas avots, un nevis nauda vai bagātība.
  • 2 Pēt. 1:3
Visu, kas mums nepieciešams dzīvē, var atrast Viņā. Jo vairāk mēs iepazīstam Viņu, jo nozīmīgāka un pilnvērtīgāka kļūst mūsu dzīve.
  • Jāņa 4:13-14
Jums slāps atkal un atkal, līdz tam laikam, kamēr jūs neatradīsiet apmierinājumu tajās lietās, kuras Dievs ir paredzējis priekš jums. Nekas nevar sniegt ilglaicīgu apmierinājumu, kā tikai Dieva dāvana, kas ir Jēzus Kristus.
  • Jerem. 2:12-17
  • Ps 34:8-10а
Dievam ir daudz saldumu priekš mums. Viņš ir vienīgais patiesais avots.
  • 1 Jāņa 1:3,4

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.