|

Manai vecmāmiņai bija problēma ar kājām

Manai vecmāmiņai bija problēma ar kājām – viena kāja bija 6 cm īsāka par otru. Viņai jau bija ieplānota operācija, jo tāpēc, ka staigāšana bija neadekvāta, kauli bija deformējušies, turklāt papildus operācijai vēl bija pasūtīti apavi ar biezāku zoli vienai kājai. 
Es vecmāmiņu uzaicināju uz draudzi Lieldienās 2004. gadā. Viņa atteicās, jo sacīja, ka nevar paiet. Es sarunāju vīriešus, lai viņu uznestu pa trepēm augšā uz dievkalpojumu. Viņa sēdēja sāpēs visu dievkalpojumu, un man bija viņa visu laiku jāiedrošina, ka Dievs viņu var dziedināt – lai beidz vaidēt un labāk slavē Dievu. 
Tad pēc dievkalpojuma mācītājs Rufuss pienāca pie vecmāmiņas un jautāja, vai vajag par kaut ko palūgt. Viņa atbildēja, ka vajag – par kājām. Tad mācītājs saņēma kājas pie ceļgaliem, un mēs visi kopā ar vēl kādiem četriem cilvēkiem lūdzām Dievu. Manā acu priekšā viena kāja krakšķēdama izauga garāka! Es biju asarās, jo tas viss bija tik ļoti spēcīgi! Mana vecmāmiņa piecēlās pati kājās, uzkāpa uz skatuves un burtiski izrāva mikrofonu no slavētāju rokas un teica: “Dievs mani dziedināja!!!”
To es visiem stāstu, tā ir liela liecība, jo ļoti pārdabiski tas viss notika manā acu priekšā. Vecmāmiņai tika atcelta operācija un jauno kurpju izgatavošana! Slava Dievam! Viņš vienmēr – vakar, šodien un rīt – ir tas pats Dievs, kurš mīl cilvēkus un dziedina visas vainas! 

Agnese Osemwegie,
Ogre, Latvija

Līdzīgi raksti