|

Notika nelaimes gadījums

Notika nelaimes gadījums, kā rezultātā es guvu pleca kaula šķembainu lūzumu. Draudze un mācītājs lūdza Dievu par veiksmīgu operāciju un ātru atveseļošanos. Dievs svētīja ķirurga rokas, un operācija bija veiksmīga. Pēc trīs nedēļām ārsts teica: “Paskatīsimies, kā tur izskatās.” Ārsts nosūtīja uz rengenu.
Rezultāts bija pārsteidzošs: “Kauls ir savilcies. Parasti tā nenotiek, bet jums tā ir noticis.” Pēc mēneša mums vajadzēja iet uz kāzām, un es teicu: “Pēc mēneša es uzvilkšu kleitu.” Bija cilvēki, kuri teica: “Interesanti gan, kā tu to varēsi, tu savu roku nevarēsi pacelt.” Vēl pēc mēneša kauls bija jau stabili sadzijis. Mēs piedalījāmies kāzās, un man mugurā bija kleita.
Visu šo procesu vadīja Dievs. Jā, nenotika tūlītējs pārdabisks brīnums, šķembas nenostājās savās vietās, bija vajadzīga ārsta palīdzība. Bija vasara, karsts laiks, neveidojās iekaisums. Kāds cilvēks, kristietis, teica: “Zini, ir karsts laiks un tev jau gadi – tas var beigties ļoti bēdīgi.” Es baudīju labvēlību arī no ārsta puses, man nevajadzēja gaidīt poliklīnikā pārsiešanu; piezvanīju ārstam, un viņš pārsēja manu roku nodaļā. Tik ātra sadzīšana varbūt nav nekāds brīnums jaunam cilvēkam, bet cilvēkam, kurš pāri pusmūžam, tas ir neparasti. Šodien mana roka ir pilnībā atguvusi savu funkciju. Visa pateicība Dievam!

Daina Eglīte,
Ogre, Latvija

Līdzīgi raksti