Tava dāvana (spējas vai talants) atradīs tev vietu

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!

Es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!

Šodien es gribētu sākt sarunu par tēmu: „Tava dāvana (spējas vai talants) atradīs tev vietu.”Dieva vārds saka: „Dāvanas(talanti vai spējas) atver cilvēkam durvis un vārtus, tās noved viņu arī lielu kungu vaiga priekšā.”(Salamana pamācības 18:16). Ja tu neapraksi savu dāvanu (talantu vai spējas), tā atradīs tev vietu un piešķirs plašumu.Ļoti bieži ticīgie jautā: „Kāda ir mana vieta Kristus Miesā? Uz ko es esmu aicināts?”

Dari to, ko tu ziniŠis vienkāršais princips dod atbildi uz šiem jautājumiem.

Atrodi sevī to, uz ko tu esi spējīgs, un ko tu vari darīt lai virzītu Dieva Valstību, to, kas var palīdzēt draudzei pieaugt un paplašināt savu ietekmi sabiedrībā, to, kas var atnest kvalitatīvu un kvantitatīvu izaugsmi.

Atrodi vajadzības, un vienkārši piepildi tās. Atrodi vajadzības, par kurām cilvēki pat nenojauš, un piepildi šīs vajadzības Tam Kungam par slavu.

Tieši par to runāja Salamans grāmatā Salamans Mācītājs:

Visu, ko tava roka spēj ar taviem spēkiem veikt, to dari, jo pazemē, kurp tavs ceļš iet, nav ne darba, ne vairs kādu pārdomu, ne atziņas, ne gudrības.”(Salamans Mācītājs 9:10).Visu, ko tava roka spēj darīt, sāc darīt to tūlīt pat, un dari to pēc saviem spēkiem. Bez tam, visu ko tu dari, dari dedzīgi, ar pilnu atdevi un no visa spēka, un nevis ar aukstu sirdi.Ja tu esi aicināts uz kādu kalpošanu, un tas tā arī ir, tad zini, ka tava dāvana(talants vai spējas) atradīs tev vietu. Līdz brīdim, kamēr tu atklāsi priekš sevis savu vietu Kristus Miesā, tev jau tagad vajag izmantot to, kas tev ir (spējas, talantus, zināšanas, gudrību, pieredzi utt.) ar nolūku, lai palīdzētu un kalpotu cilvēkiem.Un tad, Tas Kungs pacels tevi.Salamans Mācītājs saka, ka kapā, kur agri vai vēlu nonāks visi cilvēki, nav ne darba, ne kādu pārdomu, ne atziņas, ne gudrības. „Visu, ko tava roka spēj ar taviem spēkiem veikt, to dari, jo pazemē, kurp tavs ceļš iet, nav ne darba, ne vairs kādu pārdomu, ne atziņas, ne gudrības.”(Salamans Mācītājs 9:10). Lai kalpotu Dievam un cilvēkiem, tieši tagad vajag izmantot savas spējas strādāt, pārdomāt, savas zināšanas, gudrību un pieredzi. Tāpēc, – rīkojies tagad, strādā tagad, sāc tajā vietā, kur tu stāvi, sāc ar to, ko tu māki, un to, kas tev ir.Daudzi kristieši, tā vietā, lai sāktu darīt to, ko viņi šobrīd spēj, tērē šodien savu dārgo laiku meklējot savu vietu kalpošanā Dievam. Daudzi saka – „Es gaidu, kad uzzināšu Dieva gribu!” Kad atskan aicinājums kalpot, viņi pastāvīgi attaisnojas, un saka: „Es nezinu savu kalpošanu.” Visi tie lielie Dieva vīri, kuriem ir varenas un ietekmīgas kalpošanas, sāka ar kaut ko mazu, ar to, ko viņi tobrīd mācēja darīt.Netērē savu laiku, jo laiks – tā ir dārga dāvana no Tā Kunga, kurš atmērīts tev ar nolūku, lai tu piepildītu savu aicinājumu. Tavas zināšanas, tava pieredze un spēja domāt, – tās visas ir dāvanas no Dieva. Sēj to visu tagad, un tu pļausi lielu kalpošanu. Viss lielais vai varenais sākas ar mazumu! Rīt mēs turpināsim sarunu par šo tēmu.Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.