Atrodiet cilvēku, kuram jūs varētu atzīties un pilnībā atvērties!

Sveicinu jūs dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus!Vakar mēs noskaidrojām galvenās atskaitīšanās forma. Uzskaitīsim tās vēlreiz:
  1. Aprūpētājs – māceklis.
  2. Attiecības starp līdzstrādniekiem Tai Kungā.
  3. Komanda vai neliela grupa (mājas grupa).
  4. Laulāto attiecības.
(5) Vietējā draudze.Mēs arī runājām, ka viss iesākas ar tavu lēmumu būt cilvēkam, kurš ir gatavs atskaitīties, jo tāda ir Dieva griba priekš katra no mums.Mēs arī runājām, ka mums ir jālūdz par to, lai Dievs mums parāda cilvēku, kuram Viņš vēlās lai mēs atskaitamies. Mē runājām, ka šim cilvēkam pašam ir jāziedo sevi Dievam, tādam, kurš neiet uz kompromisu ar Dieva Vārdu, nebaidās runāt patiesību, jo mīl tevi un vēlās tev palīdzēt, un kuru tu cieni un vari pieņemt viņa labošanu.Vēl viens svarīgs moments ir tajā, ka vēlams vērsties pēc palīdzības pie viena dzimuma cilvēka – sieviete pie sievietes, vīrietis pie vīrieša. Tas ir mans padoms. Protams, var būt izņēmumi no noteikumiem, piemēram, vīrs un sieva, tēvs un meita, māte un dēls, miesīgā māsa un brālis, tuvi radinieki utt.Tad kad tu atradīsi cilvēku, zem kura varas tevi noliek Dievs, tev ir jāpieiet pie šī cilvēka un jāpaziņo viņam par to, ka tu vēlies atklāt viņa priekšā savu dzīvi un regulāri atskaitīties. Pie tam, tev ir jādod iespēja šim cilvēkam apdomāt tavu teikto. Ja šis cilvēks piekrīt pieņemt tavu piedāvājumu, tad nolemiet kopīgi kāda būs jūsu tikšanos forma un struktūra. Tāpat arī izlemiet, cik bieži jūs tiksieties, par ko runāsiet, kādus jautājumus apspriedīsiet. Šis cilvēks var tev uzdot tiešu jautājumu par to, cik tālu tu esi gatavs viņu ielaist savā dzīvē.Viņam ir tiesības saņemt atbildi uz šo jautājumu, jo nevis viņš, bet tu palūdzi viņu kļūt par to cilvēku, kura priekšā tu vēlies atskaitīties. Un tu to izdarīji apzinoties, ka tajā priekš tevis ir Dieva apsardzība un dziedināšana.Dievs vēlās dziedināt kādus no jums, kas lasat šo vēstījumu. Dievs vēlās lai tu atrodi to, kura priekšā tu atskaitīsies un atzīsies savos pārkāpumos. Caur atskaitīšanos Dievs vēlās dziedināt tevi un dāvāt tev brīvību.Daži no jums nomokās ar to, ka jūs nevarat atklāt savus aplēptos grēkus. Bet Dievs aicina jūs tieši tagad ielaist Dieva gaismu visās jūsu dzīves sfērās, kuras līdz pat šai dienai bija apslēptas tumsā.Balstoties uz Dieva Vārdu un Dieva Garu es vēlo jums pateikt, ka ja jūs neatklāsiet visu apslēpto cilvēkam, kura pakļautībā Dievs vēlās jūs nolikt, tad tik un tā tas kļūs zināms citiem, jo darbojas gara princips, ka viss kas ir apslēpts, nāks gaismā.Atrodiet cilvēku, kuram jūs varētu atzīties un pilnībā atvērties. Un tad jūs pat nespējat iedomāties, kāda brīvība ienāks jūsu dzīvē! Brīvība atnāk ne tikai no tā, ka mēs daudz lūdzamies, bet arī no tā ka mēs staigājam patiesībā. Kad mēs daram pareizas lietas, kas balstās Dieva Vārdā, tad atnāk patiesa Dieva Dēla brīvība. 
„Tad Jēzus sacīja jūdiem, kas bija sākuši ticēt Viņam: “Ja jūs paliekat Manos vārdos, jūs patiesi esat Mani mācekļi,  un jūs atzīsit patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus.” ”. (Jāņa 8:31-32).
 Pacel tagad rokas uz To Kungu un saki: „Kungs es vēlos piepildīt Tavu gribu. Palīdzi man, Kungs, tajā. Man nav bail. Vienīgās bailes, ko es gribu piedzīvot savā dzīvē, tā ir Dievbijība. Man ir vienalga, kā es izskatos citu cilvēku acīs, jo es vēlos dzīvot pareizi un vēlos mainīties. Es vēlos Tev atdot visas manas bailes, manu nepilnvērtību, visu to, kas man traucē pieaugt un dziedināties. Es vēlos dzīvot pilnīgā brīvībā un dziedināšanā. Es vēlos būt atklāts tavā priekšā un to cilvēku priekšā, kuru pakļautībā tu mani noliec. Palīdzi man Jēzu pārvarēt manas bailes-bailes tikt ievainotam, bailes no nosodījuma, bailes no atstumtības. Palīdzi man Kungs, pārvarēt manu neuzticēšanos cilvēkiem. Es pateicos Tev, ka es varu atbrīvoties no visa vecā, kas man traucē. Es pateicos Tev Kungs par brīvību. Es nevēlos dzīvot ar savu pagātnes grēcīgo nastu. Es vēlos virzīties uz priekšu manā Dievā un baudīt jauno dzīvi. Paldies Tev, Kungs, Jēzus Vārdā! Paldies par Tava Vārda atklāsmi. Paldies Tev Jēzu par patiesību, kura dara brīvu. Es vēlos atskaitīties, tāpēc es pieņemu Tavu žēlastību, lai varētu dzīvot šajā patiesībā. Es pieņemu tieši tagad Dieva spēku priekš tā, Jēzus Vārdā! Par visu es pateicos Tev mans Kungs!” Lai Dievs bagātīgi jūs svētī un izlej pār jums Savu žēlastību!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.