Kad esam iemācījušies dzirdēt no Dieva un sekot Viņa norādījumiem, tad izglābšanās no sātana tīkliem kļūst iespējama

Sveicinu jūs, dārgie draugi! Lai jums žēlastība un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Mēs turpināsim runāt par to, cik svarīgi ir dzirdēt Dieva balsi. Mēs runājām par to, ka tad, kad esam iemācījušies dzirdēt no Dieva un sekot Viņa norādījumiem, tad izglābšanās no sātana tīkliem kļūst iespējama. Kādā reizē, mēs ar vienu brāli no mūsu draudzes braucām mājās ar mašīnu no Tallinas. Viss bija ļoti tumšs. Mēs braucām lielā ātrumā, es sēdēju priekšējā sēdeklī un biju iemidzis. Sapnī es redzēju, ka mēs notriecam cilvēkus, kuri šķērso ceļu. Tajā brīdī es pamodos un teicu vadītājam, lai viņš samazina braukšanas ātrumu. Burtiski pēc dažām minūtēm, mēs ieraudzījām, ka sieviete ar bērniem šķērso ceļu tajā vietā, kur nebija nekāds apgaismojuma. Mēs apstājāmies un palaidām viņus, pēc kā mēs slavējām Dievu par Viņa aizsardzību un rūpēm par Saviem bērniem. Ja, mēs būtu turpinājuši braukt ar iepriekšējo ātrumu, tad viennozīmīgi, mēs būtu notriekuši šos cilvēkus. Bet, slava Dievam par to, ka Viņš mūs glāba un iepriekš brīdināja. 
„ Sīmani, Sīmani, redzi, sātanam ļoti iegribējies jūs sijāt kā kviešus. Bet Es esmu lūdzis par tevi, lai tava ticība nemitētos. Un, kad tu atgriezīsies, tad stiprini savus brāļus!” Bet tas Viņam sacīja: “Kungs, es esmu gatavs ar Tevi iet cietumā un nāvē.” Bet Viņš sacīja: “Es tev saku, Pēteri, gailis šodien vēl nebūs dziedājis, kad tu jau trīsreiz būsi liedzies, ka tu Mani pazīsti.” (Lūkas ev. 22:31-34).
 Sātana plānus var izjaukt, bet priekš tā, ir jāmāk dzirdēt no Dieva. Dotajā gadījumā Jēzus saņēma pārdabiskas zināšanas par to, ko ir ieplānojis sātans. Jēzus lūdza par Pēteri, lai viņa ticība nemazinātos un nezustu. Tomēr, Pēteris nesaprata Jēzus vārdus līdz tam brīdim, kamēr ieraudzīja, ka viss notiek tieši tā, kā Jēzus bija teicis. Ja, Jēzus nebūtu iepriekš par Pēteri lūdzis, tad Pētera dzīve būtu pilnībā iznīcināta.Tieši tāpat, Dievs var mums teikt par tiesu, kas būs, lai mēs izbēgtu no šīs tiesas. Tas, ko mēs darām ar informāciju, kura mums ir, nosaka to, kas ar mums būs. Izskatīsim piemēru no priestera Ēļas dzīves. 
„ Un Tas Kungs sacīja Samuēlam: “Redzi, Es izdarīšu ko tādu Israēlā, ka visiem, kas vien to dzirdēs, abās ausīs skanēs. Tanī dienā Es celšos pret Ēļa namu, un visu, ko vien Es esmu pasludinājis pret viņa namu, to Es izdarīšu; Es sākšu, un Es arī pabeigšu! Jo Es esmu darījis zināmu, ka Es būšu soģis uz laiku laikiem viņa namam to pārkāpumu dēļ, par kuriem tas zināja, proti, viņa dēli bija tie, kas paši lika pār sevi nākt lāstam, bet viņš pats neko nav darījis, lai viņus šai lietā aizkavētu. Un tādēļ Es, pie Sevis zvērēdams, esmu nolēmis par Ēļa namu, ka Ēļa nama noziegumu nevar nemūžam salīdzināt nedz ar kaujamiem, nedz ar ēdamiem upuriem.” (1 Sam. 3:11-14).
 Dievs brīdināja Ēli par nākamo tiesu un par viņa priestera kalpošanas pārtraukšanu, ja viņš nesāks kontrolēt situāciju savu dēlu dzīvē. Diemžēl, Ēlis neko nedarīja, tāpēc ar viņu notika viss, par ko Tas Kungs viņu brīdināja. Iespējams, ka Dievs jums jau ir teicis par kādam situācijām jūsu dzīvē, kuras ir jāmaina. Iespējams, ka Dievs jums saka, lai jūs tiktu galā ar kādiem grēkiem vai kaitīgiem ieradumiem savā dzīvē. Iespējams, ka Dievs jums saka par kādām attiecībām (biznesā vai draudzībā), kuras Viņš vēlas, lai jūs pārtrauktu. Bez šaubām, tas var izraisīt jūsos nepatīkamas sajūtas, atnest sāpes un ciešanas, bet, jebkurā gadījumā, jums labāk ir paklausīt Dievam, nekā turpināt izpatikt sev, vai citiem cilvēkiem. 
„ Sekojiet Dievam kā viņa mīļie bērni un dzīvojiet mīlestībā, kā Kristus jūs mīlējis un mūsu labā Sevi nodevis Dievam par upura dāvanu, par jauku smaržu. Bet netiklība, visāda veida netīra dzīve vai mantkārība lai pat vārda pēc jums ir sveša, kā tas svētiem piederas; tāpat bezkaunība, tukšas runas, jo tādas lietas neklājas, bet gan jo vairāk pateicība. Jo to iegaumējiet: nevienam netiklim, netīram vai mantrausim, tas ir, elku kalpam, nav vietas Kristus un Dieva valstībā! Neviens lai jūs nepieviļ tukšām runām, jo šādu lietu dēļ Dieva dusmas nāk pār nepaklausības bērniem. Nebiedrojieties ar viņiem. Jo reiz jūs bijāt tumsa, bet tagad esat gaisma savā Kungā! Dzīvojiet kā gaismas bērni. ” (Efez.5:1-8).
 Līdzināsimies Dievam un dzīvosim mīlestībā! Dzīvosim svētumā un paklausībā Dievam! Nebūsim grēka līdzzinātāji, bet rīkosimies kā gaismas bērni, lai neizsauktu uz sevi Dieva dusmas un tiesu! Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.