Dārgā dāvana no Dieva

Kā mēs varam saņemt mūžīgās dzīvības dāvanu?

 Tāpat kā jebkuru citu dāvanu, arī Dieva mūžīgās dzīvības dāvanu mēs varam vai nu pieņemt, vai arī noraidīt. Lai saņemtu šo dāvanu, jums jānotic tam, ka Jēzus Kristus ir jūsu dzīves Kungs un Saimnieks.Jums jānotic savā sirdī arī tam, ka Dievs ir augšāmcēlis Jēzu no miroņiem, lai attaisnotu jūs un piedotu jums jūsu grēkus. Bībelē ir teikts: 
„Jo, ja tu ar savu muti apliecināsi Jēzu par Kungu un savā sirdī ticēsi, ka Dievs Viņu uzmodinājis no miroņiem, tu tiksi izglābts. Jo ar sirds ticību panākama taisnība un ar mutes liecību pestīšana” (Romiešiem 10:9-10)
 Ja jūs ar savu muti apliecināsiet Jēzu par Kungu un savā sirdī ticēsiet, ka Dievs Viņu uzmodinājis no miroņiem, tad Dievs apsola, ka jūs tiksiet izglābti. Dievs ir uzticams tam, ko Viņš teicis un apsolījis.Vai jūs esat gatavi šodien saņemt mūžīgās dzīvības dāvanu no Dieva? Vai jūs esat gatavi šodien stāties dzīvās attiecībās ar Dievu – dzīvības Autoru? Vai jūs esat gatavi šodien noticēt Dievam un uzticēt Viņam savu dzīvi? Vai esat gatavi atzīt Jēzu Kristu par Kungu un noticēt savā sirdī, ka Dievs ir augšāmcēlis Viņu no miroņiem? Vai gribat lūgt Dievam šodien, lai Viņš dāvā jums mūžīgās dzīvības dāvanu? Bībelē ir teikts:
Jo ikviens, kas piesauc Tā Kunga Vārdu, tiks izglābts.” (Romiešiem 10:13)
Vai gribat pieņemt Jēzu Kristu kā savu Pestītāju? Ja jā, tad lūdziet šo lūgšanu no visas sirds:„Dārgais Debesu Tēvs, es apzinos, ka esmu grēcinieks, bet maksa par grēku ir nāve. Es pats neko nevaru izdarīt, lai nomazgātu visus savus grēkus. Es lūdzu Tevi, Kungs Jēzu, lūdzu, nomazgā visus manus grēkus ar Savām asinīm, kas izlietas par mani pie Golgātas krusta! Kungs Jēzu, es ticu Tev un lūdzu, ienāc manā sirdī un izglāb mani! Es lūdzu Tevi, Jēzu, dāvā man mūžīgās dzīvības dāvanu! Es lūdzu Tev to visu Kunga Jēzus Kristus Vārdā!” Ja jūs lūdzāt šo lūgšanu no visas savas sirds, ticiet, ka Dievs ir dāvājis jums vislielāko dāvanu – mūžīgās dzīvības dāvanu. Un tas viss kļuvis iespējams, pateicoties Golgātas upurim un Jēzus Kristus izlietajām asinīm. 

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.