Partnerība ar Dievu dvēseļu glābšanas biznesā – 2/2 daļa

[dropcap]Š[/dropcap]ajā svētdienā mācītājs Rufus turpināja runāt par Dieva biznesu, kas vērsts uz Dieva Valstības paplašināšanu uz šīs zemes un cilvēku glābšanu. Bībelē ir teikts, ka gudrs cilvēks iemanto dvēseles Dievam. Gudrs cilvēks investē sevi un visu, kas tam pieder, lietās, kas atnes cilvēkiem glābšanu šai pasaulē. Dievs vēlas, lai visi Viņa bērni piedalītos šai pasaules glābšanas darbā. Dievs apsola balvas visiem, kuri ņems dalību Viņa biznesā. Un, kā jau tika teikts pagājušajā dievkalpojumā, Dievs grib gūt peļņu no Sava biznesa, un konkrēti – daudz glābtu cilvēku visā pasaulē, kuri sāks sēt Dieva taisnības sēklas.Dievs mūs sauc par Saviem darba biedriem jeb partneriem. Jēzus teica: 
“Jo Cilvēka Dēls ir atnācis atpestīt pazudušo.” /Мateja 18:11/
 Pazudušie cilvēki – tie ir cilvēki, kuri zaudējuši saikni ar Debesu Tēvu. Dievs vēlas kļūt par Tēvu ikvienam cilvēkam. Bet es varu saukt Dievu par Tēvu tikai tad, ja man ir personīgas attiecības ar Viņu, ja es dzīvoju ar Viņu, prasu padomu ikvienā jautājumā, meklēju un sekoju Viņa norādījumiem un gudrībai. Kad tiek runāts par „pazudušajiem”, ar to netiek domāti tikai neglābtie cilvēki, bet arī visi tie, kuri zaudējuši saikni ar Dieva mērķiem savā dzīvē. Par nožēlu, šādu cilvēku ir daudz ne tikai pasaulē, bet arī draudzē. Tādi cilvēki nāk uz draudzi ieraduma pēc, un tajā pašā laikā viņi ir pazaudējuši saikni ar Dievu. Šos cilvēkus var saukt par pazudušiem, jo tie pazaudējuši savas glābšanas mērķi un jēgu. Tieši tāpēc gudrs cilvēks pastāvīgi uztur saikni ar Tēvu un iegulda sevi Viņa biznesā. Dievs fiksē visu, ko katrs no mums dara cilvēku glābšanai. Jēzus nāks un atmaksās katram pēc viņa darbiem, nevis pēc ārējās dievbijības, ne pēc gudras sejas izteiksmes vai gudras valodas. Uzdod sev jautājumu: ”Kāds ir mans ieguldījums Debesu Tēva biznesā?”Dievs caur Svētajiem Rakstiem mums saka: 
“Vai jūs nesakāt: vēl četri mēneši, tad nāk pļaujamais laiks? – Redziet, Es jums saku: paceliet savas acis un skatait druvas, jo viņas ir baltas pļaujai.” /Jāņa 4:35/
Katram no mums Tā Kunga pļaujas laikā ir jādara sava daļa no Dieva.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.