Dieva laipnība tevi vada uz atgriešanos – Аndrew Gardner

[dropcap]Š[/dropcap]o svētdien mūsu draudzē bija viesi no Baltkrievijas un ASV.Svētdienas dievkalpojumu mācītājs Rufus sāka ar īsu vārdu par to, ka, dodoties uz Dieva Namu, mums ir svarīgi sagatavot sevi, lai dzirdētu Dieva Vārdu. Cilvēka dzīve lielā mērā ir atkarīga no tā, ko viņš dzird. Mūsu veiksme vai mūsu sakāve ir atkarīga no tā, ko mēs dzirdam. Tik svarīgi ir klausīties un piepildīties ar Dieva Vārdu, kurā ir apslēpta Viņa gudrība. Dieva Vārds palīdz mums pieaugt savā pestīšanā un apbruņoties, lai piepildītu savu misiju uz šīs zemes. Turpinājumā mācītājs Rufus iepazīstināja ar viesiem, kuri kalpoja šajā svētdienā – mācītājs Valērijs Šeibahs un brālis Andrew Gardner no ASV. Mācītājs Valērijs (draudze „Dieva ģimene”, Minska) no Minskas dalījās ar draudzi ar uzmundrinājuma vārdu. Viņš runāja par to, ka Dievam ir neizsīkstošs spēka avots Dieva bērniem. Soģu grāmatā tiek aprakstīts notikums par to, kā Simsons uzvarēja filistiešus. Pēc šīs kaujas Simsons ļoti piekusa, viņam slāpa, bet ūdens nebija. Tad Simsons piesauca Dievu, un Dievs dāvāja viņam ūdens avotu, kas Bībelē tiek saukts par „saucēja avotu”. Bībelē ir teikts, ka šis avots tur atrodas līdz pat šai dienai. 
Tad viņam ļoti slāpa un viņš skaļi piesauca To Kungu un sacīja: “Tu esi tik lielu uzvaru guvis ar Sava kalpa roku, vai tagad man būs slāpēs mirt un krist šo neapgraizīto rokās?” Un Tas Kungs pāršķēla iedobumu žokļa kaulā, no tā izvira ūdens, un viņš dzēra. Un viņa gars atgriezās viņā, un viņš atspirga; tādēļ tās vietas vārdu nosauca – Ajin-Korē, kas atrodas Lehijā līdz pat šai dienai. (Soģu 15:18-19)
 Kad mēs kalpojam Dievam, kad mēs ziedojamies un esam uzticīgi Dievam un savam aicinājumam, kad esam paklausīgi Dievam lietās, uz ko Viņš mūs ir aicinājis, – tas nebūt nenozīmē, ka mēs nepagursim vai arī mūsu dzīvē nebūs nekādu problēmu vai grūtību. Mēs varam piekust un atrasties grūtībās, bet, neskatoties uz to visu, mums jāzina un jāatceras, ka Dievam ir avots tiem, kas meklē un sauc uz Viņu. Neticēsim sātana meliem, ka Dievs mūs ir atstājis. Dievs ir mūs aicinājis, un Viņam ir spēku atjaunošanas avots tiem, kuri ir uzticīgi Viņam. Sauksim uz Dievu un neticēsim sātana meliem, neticēsim šai pasaulei. Dievs piepildīs katru mūsu vajadzību pēc Savas godības pilnās bagātības Kristū Jēzū.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.