Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 7.daļa

[dropcap]Š[/dropcap]ajā svētdienā mācītājs Rufus turpināja runāt par tēmu „Instrumenti varoņdarbiem un Dieva valstības paplašināšanai”. Viņš pasvītroja galveno domu, ka mums vajag attīstīt tuvas attiecības ar Svēto Garu un jāļauj Viņam plūst caur mums. Tas nenotiek automātiski, bet notiek tikai to cilvēku dzīvēs, kuri attīsta tuvas attiecības ar Dievu un jūtīgumu uz Svētā Gara balsi. Dievs vēlas, lai mēs zinātu un pastāvīgi atcerētos, ka mums ir dots Palīgs – Svētais Gars, kurš ir kopā ar mums divdesmit četras stundas diennaktī. Dievs grib, lai mēs zinātu, ka Viņš nav mūs atstājis un pametis – vienatnē ar savām problēmām un nelaimēm, Viņš grib, lai zinām, ka mums ir Palīgs, kurš zina un var visu. Bībelē ir teikts:
„…Viņš pats ir sacījis: Es tevi neatstāšu un tevi nepametīšu.” (Ebrejiem 13:5)
Dievs apsola, ka būs kopā ar mums mūžīgi – ar Svēto Garu, kurš mājo mūsos. Svētais Gars ir dots Dieva bērniem, lai palīdzētu tiem attīstīt tuvas attiecības ar Dievu un tie būtu spējīgi piepildīt savu Dieva doto aicinājumu. Savā Vārdā Dievs saka:
Manas avis dzird Manu balsi, Es tās pazīstu, un viņas Man seko. Un Es tām dodu mūžīgo dzīvību, un viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no Manas rokas.” (Jāņa 10:27-28)
Es tām dodu mūžīgo dzīvību tā ir darbība, kas turpinās. Kā jau tika teikts iepriekšējos dievkalpojumos, grēku nožēla ir sākuma punkts attiecību attīstīšanai ar Dievu. Atbilstoši tam, kā attīstās manas attiecības ar Dievu, Viņš atklāj Sevi arvien vairāk un vairāk. Es esmu Dieva bērns, un tāpēc esmu spējīgs dzirdēt Dieva balsi, un tas nozīmē, ka spēju pieņemt Dieva dzīvību. Dievs vēlas, lai Dieva dzīvību pieņemam ne tikai tu un es, bet lai caur mums šī dzīvība tiktu nodota citiem cilvēkiem. Spēju dzirdēt un atpazīt Dieva balsi attīstīšana sevī, palīdz mums efektīvāk kalpot citiem cilvēkiem.Mācītājs atgādināja arī par to, ka Dievs ir dāvājis Saviem bērniem Svētā Gara dāvanas, kas ir Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.