Laba pārvaldnieka privilēģijas un atbildība. 4.daļa. Kā saņemt vadību no Saimnieka?

Svētdienas dievkalpojumā mācītājs Rufus turpināja runāt par tēmu „Laba pārvaldnieka privilēģijas un atbildība”. Bībeliskā pārvaldīšana balstās uz patiesību par to, ka Dievs ir visa Saimnieks. Šai patiesībai ir jākļūst par atklāsmi un jāietekmē visu mūsu dzīvi. Dievs ir iecēlis cilvēku uz zemes par pārvaldnieku pār Savu īpašumu. Cilvēks ir saņēmis uzdevumu no Dieva – pārvaldīt zemi un visu, kas to piepilda, uzlabojot visu, kas ir apkārt. Bet grēks, kas ienāca cilvēka dzīvē, izkropļoja patiesību un visu to, ko radīja Dievs. Pirmajās divās 1.Mozus grāmatas nodaļās mēs lasām par to, kā izskatījās Dieva oriģināls dzīvei. Viss, ko Dieva radīja bija ne tikai labs, bet ļoti labs. Bet pēc grēka atnākšanas uz zemes, viss izmainījās. No tā brīža līdz pat šodienai notiek zemes atjaunošanas process vai atgriešanās pie Dieva oriģināla. Mēs ar jums nonācām pasaules sistēmā, kas piepildīta ar grēku, sistēmā, kādu Dievs nebija iecerējis. Grēks ved uz nāvi. Tieši tāpēc, Dievs māca Saviem bērniem, lai tie nemīl šo pasauli un to, kas ir šai pasaulē. Kāpēc? Tāpēc, ka viss, kas ir pasaulē, tiks iznīcināts, un tikai tie, kuri piepilda Dieva gribu pastāvēs mūžīgi. 
 1.Jāņa 2:16-17 –Jo viss, kas ir pasaulē – miesas kārība, acu kārība un dzīves lepnība – tas nav no Tēva, bet ir no pasaules. Pasaule iznīkst un viņas kārība, bet, kas dara Dieva prātu, paliek mūžīgi.
Dievs ir visa Īpašnieks: tavas dzīves, tavas ģimenes, tavu finanšu, tava ķermeņa, tavas mājas, mašīnas, talantu, spēju utt.. Tas viss ir Dieva īpašums, jo viss pieder Viņam. Bībelē ir teikts: 
Ps.89:12 – Tev pieder debess, Tev pieder arī zeme, pasaule, un, kas to pilda, to Tu esi radījis.
Ja mēs sapratīsim, ka viss pieder Dievam, bet mums nepieder nekas, tas izmainīs mūsu domāšanu un attieksmi pret to, kas mums šodien ir. Saskaņā ar Bībeli, mēs ar jums esam tikai sveša īpašuma pārvaldnieki, un par šo pārvaldīšanu mums nāksies atskaitīties Dievam.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.