Laba pārvaldnieka privilēģijas un atbildība. 5.daļa

Mācītājs Rufus turpināja sludināt par pārvaldīšanas tēmu. Sīkāk tika runāts par pārvaldīšanu finansu un materiālo resursu sfērā, kādus Dievs devis cilvēkam. Pārvaldīšanas tēma ir ļoti plaša un skar visas sfēras, un ir mūsu dzīves pamats. Bieži vien cilvēki, kad runa iet tieši par finansēm, piedauzās savā kalpošanā Dievam. Daudziem ticīgajiem ir nepareizs priekšstats par finansu sfēru. Bieži vien cilvēki domā, ka, runājot par kalpošanu Dievam, jautājums par finansēm nebūt nav tik svarīgs. Bet, Bībelē par finansēm tiek runāts biežāk nekā par mīlestību, ticību vai lūgšanu. Vairāk kā 2000 panti Bībelē runā par finansēm un finanšu pārvaldīšanu.Dzīvē viss ir savstarpēji saistīts, tāpēc ir tik svarīgi ieraudzīt to lielo kopainu, kuru mums rāda Dievs. Kad mums ir skaidrība un sapratne par to, ko Dievs mums saka darīt, tad mēs darām to ar prieku un nepiespiesti.Pirmajā Bībeles grāmatā – 1.Mozus grāmatā – mēs lasām par to, kā un kāpēc Dievs radīja cilvēku.
1Mozus gr. 1:26-28 – Tad Dievs sacīja: “Darīsim cilvēku pēc mūsu tēla un pēc mūsu līdzības; tie lai valda pār zivīm jūrā un pār putniem gaisā, un pār lopiem, un pār visu zemi un visiem rāpuļiem, kas rāpo zemes virsū.” Un Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla, pēc Dieva tēla Viņš to radīja, vīrieti un sievieti Viņš radīja. Un Dievs tos svētīja un sacīja uz tiem: “Augļojieties un vairojieties! Piepildiet zemi un pakļaujiet sev to, un valdiet pār zivīm jūrā un putniem gaisā, un katru dzīvu radījumu, kas rāpo pa zemi.”
Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla un līdzības, nometinot viņu Ēdenes dārzā, lai cilvēks apstrādātu, sargātu un pārvaldītu zemi. Dievs radīja cilvēku tā, lai tam būtu pilnvērtīgas attiecības(sadraudzība) ar Viņu, ar sevi pašu un apkārtējiem cilvēkiem.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.